بوفون: می خواهیم رکورد رئال در فینال ها را بشکنیم

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، یوونتوسی ها در حالی پای به این دیدار می گذارند که در سری آ و کوپا یاتالیا به قهرمانی رسیدند اما بوفون می داند که تیم حریف از کیفیت بالایی برخوردار است ......

به گزارش  مدال به نقل از "ورزش سه"، یوونتوسی ها در حالی پای به این دیدار می گذارند که در سری آ و کوپا یاتالیا به قهرمانی رسیدند اما بوفون می داند که تیم حریف از کیفیت بالایی برخوردار است.

او به خبرنگاران گفت:" ما به خودمان اطمینان داریم اما باید فروتنی مان را هم حفظ کنیم زیرا رئال در فینال ها خوب کار می کند. آنها به پیروزی در فینال ها عادت دارند؛ در حالی که ما در چند فینال شکست خوردیم. شاید از این نظر بازی خوبی باشد و ما تلاش خواهیم کرد تا به رکورد آنها پایان بدهیم."

بوفون همچنین در مورد صحبت های دنی آلوس که گفته به خاطر او می خواهد یووه را قهرمان چمپیونزلیگ کند، گفت:" وقتی شنیدم که او با یوونتوس قرارداد امضا کرد، برایش پیامک فرستادم. او کمی شبیه من است. او آدم خوش بینی است و گفت بله، به تو کمک می کنم تا قهرمان چمپیونزلیگ شوی.

او تا حالا فوق العاده کار کرده است. نه فقط به عنوان یک بازیکن، بلکه همه ما از کارهایی که او در زمین انجام می دهد، چیزهای زیادی یاد گرفتیم. ما او را به عنوان یک فوتبالیست می شناختیم اما حالا شخصیت او را هم می شناسیم. شخصیت او خیلی بزرگتر از چیزی است که در زمین می بینید."

 

تگ ها


اخبار روز جان لوئیجی بوفون یوونتوس فوتبال