بوفون:نباید مقابل بارسا و بایرن کم بیاوریم

کاپیتان و دروازه بان متعصب یووه به بازیکنان بیانکونری گفت: برای قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا باید سطح خود را بالا ببریم ......

کاپیتان و دروازه بان متعصب یووه به بازیکنان بیانکونری گفت: برای قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا باید سطح خود را بالا ببریم.

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری  فارس، جان لوئیجی بوفون، کاپیتان متعصب یوونتوس از همبازی هایش درخواست کرد که باید تلاششان را بیشتر کنند تا بتوانند قهرمان اروپا شوند.

بوفون در مصاحبه با سایت فوتبال ایتالیا گفت: باید بدانیم که سطح کنونی ما برای قهرمانی در اروپا اصلا کافی نیست. نیاز داریم تا سطح خود را بالا ببریم. اگر به مرحله یک هشتم راه پیدا کردیم، بازی ها سخت خواهد شد. ما زمانی نداریم باید عملکرد و سطح خود را بالا ببریم.

وی افزود: می خواهیم برای یووه آینده ای درخشان را داشته باشیم تا در دراز مدت در ایتالیا و اروپا بدرخشیم. آمدن بازیکنی مانند ایگواین ما را قدرتمندتر کرده است اما همه چیز به رغبت ما برای رفتن به جلو و پیشرفت بستگی دارد.

کاپیتان بیانکونری در پایان گفت: ذهنیت و سطح فنی کنونی تیم اگرچه ما را برای قهرمانی در سری آ ترغیب می کند اما این ذهنیت زمانیکه ما در برابر تیم های بزرگی مانند بارسلونا و بایرن مونیخ قرار بگیریم، کافی نیست.

تگ ها


فوتبال