بوفون :نمی‌دانم مهار پنالتی تعیین کننده بود یا نه

جان لوئیجی بوفون، دروازه بان و اسطوره باشگاه یوونتوس، شب گذشته یک پنالتی مهم را در دیدار برابر ساسولو مهار کرد....

به گزارش "ورزش سه"، یوونتوس روز گذشته در حالی مقابل ساسولو به پیروزی رسید که حریف در لحظات ابتدایی بازی به یک ضربه پنالتی دست یافت اما جان لوئیجی بوفون با یک مهار فوق العاده مانع از باز شدن دروازه تیمش شد؛ موضوعی که در پیروزی یوونتوس تاثیر بسزایی ایفا کرد.

جان لوئیجی بوفون در رابطه با مهار پنالتی در بازی دیشب گفت: " نمی دانم که مهار پنالتی تعیین کننده بود یا نه اما به هر حال شاید تیم شرایط خوب خود را به دست می‌آورد. البته این اتفاق کمی به ما کمک کرد.
ما یک روزی مطلوب و ارزشمند به دست آوردیم. این برد حاصل رنج و تواضع فوق العاده ما بود."

بوفون در رابطه با شانس یوونتوس برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا نیز گفت: "اکنون می دانیم که شرایط به ما بستگی ندارد اما باید بدانیم که تاکنون پشیمانی های زیادی برای مان باقی مانده و نباید دیگر به آنها اضافه کنیم."

بوفون در رابطه با ترک یوونتوس در پایان فصل نیز گفت: "تجربه دوم حضور در یووه بسیار خوب بود. در پایان می خواستم خودم را به عنوان یک مرد محک بزنم. پذیرفتن اینکه دروازه بان دوم باشید آن هم در ۴۱ سالگی نشانگر احترام من به یوونتوس است. چیزهایی که ما از من خواسته شد انجام دادم زیرا عاشق یوونتوس و هم‌تیمی‌هایم هستم. در پایان می‌خواستم خودم را محک بزنم و هیچ وقت خودم را گزینه دوم و نیمکت‌نشین فرض نکردم. می‌خواستم خودم را بسنجم و خوشحالم که آن طور که باید به اعتمادها پاسخ دادم. از طرفی می دانم که می توانم به خودم اعتماد کنم."

تگ ها


جان لوئیجی بوفون یوونتوس