بوفون: هنوز تصمیمی برای خداحافظی نگرفته ام

سنگربان سابق بیانکونری و حال حاضر پاری سن ژرمن عنوان کرد که فعلا تصمیمی برای بازنشستگی نگرفته است ......

سنگربان سابق بیانکونری و حال حاضر پاری سن ژرمن عنوان کرد که فعلا تصمیمی برای بازنشستگی نگرفته است.

به گزارش مدال، جان لوئیجی بوفون که در این فصل به پاری سن ژرمن پیوسته است از روزهای خوبی که در تیم یوونتوس پشت سر گذاشته است سخن می‌گوید.

بوفون در گفتگویی اظهار داشت:
 

"این اشتباه است بازیکنی که در زمان بازیگری‌اش می‌درخشد به فکر خداحافظی از فوتبال باشد. این اشتباه را هم خودم مرتکب شدم، زمانی که 32 ساله بودم فکر می‌کردم در سن 35 سالگی باید از دنیای فوتبال خداحافظی کنم اما با کمی تامل دریافتم که هنوز جا دارد در این فوتبال بدرخشم. اما باز هم رفتن من از مستطیل سبز نامعلوم است شاید 6 ماه و شاید 1 سال دیگر و شاید هم 10 سال بعد. زندگی هر شخص مراحل مختلفی دارد، روزی یک بازیکن می‌آید و می‌درخشد و روزی هم باید جایش را به جوان‌ترها بدهد."


بوفون در ادامه افزود:
 

"فوتبال بازی کردن هم نوعی شغل است و البته مسئولیتی سنگین که گردن بازیکن است. هر شخص نباید خود را قضاوت کند باید دیگران راجع به او نظر بدهند اما فوتبال آنقدر محبوب است که هر کس علاقه دارد ساعت‌ها در موردش صحبت کند. بازیکنان فوتبال تنها کسانی هستند که از هر طرف مورد انتقاد قرار می‌گیرند از خبرنگار ورزشی گرفته تا هواداران تیم. مسئولیت دروازبان در تیم بسیار خطیر است که می‌تواند با یک اشتباه تمام زحمات را برباد بدهد."


دروازبان اسطوره‌ای ایتالیا در خصوص وفاداری‌اش به یوونتوس گفت:
 

"به هواداران یوونتوس در پیامی باید بگویم که همیشه در لحظات سخت با شما خواهم بود. ما بازیکنان علاوه بر شهرت، پول، کسب جام برای حس تعلق فوتبال بازی می‌کنیم و هیچوقت باشگاهی که چندین سال در آن حضور داشتیم فراموش نخواهیم کرد."

تگ ها


جان لوئیجی بوفون پاری سن ژرمن فوتبال