بوفون: هنوز یوونتوس آندره آ پیرلو نیستیم

جان لوئیجی بوفون معتقد است هنوز یوونتوس مورد نظر آندره آ پیرلو را در میادین ندیده ایم....

به گزارش "ورزش سه"، شب گذشته برای جان لوئیجی بوفون شبی خاص بود. او همراه با یوونتوس به خانه تیم سابقش پارما رفت و با به نمایش گذاشتن چند واکنش تماشایی دروازه یووه را در شبی که ۴ گل زد، بسته نگه داشت.

بوفون ماه آینده ۴۳ ساله می‌شود اما عملکرد او در بازی‌های اخیر یوونتوس از جمله پیروزی ۳ بر صفر دو هفته پیش در خانه بارسلونا و برد پرگل شب گذشته، نشان داد که هنوز در وقت لزوم می‌تواند سنگربانی قابل اعتماد برای بیانکونری باشد.

بوفون درباره بازی تیمش در ورزشگاه انیو تاردینی گفت:« این بازی، از آن بازی‌هایی بود که می‌بایست به هر شکل آنها را کنترل کنیم چون باید در آنها تا جایی که می‌شود امتیاز گرفت تا وقتی به بازی‌های بزرگ می‌رسیم بابت از دست دادن امتیاز در بازی‌های آسان‌تر افسوس نخوریم. فکر نمی‌کنم که عملکرد ما به طور کامل در نتایجی که می‌گیریم بازتاب داشته باشد. مثلاً در بازی مقابل لاتزیو با اینکه کاملاً سزاوار کسب پیروزی بودیم، در آخرین ثانیه غافلگیر شدیم.»

سنگربان ایتالیایی بیانکونری افزود:« من دارم تلاش می‌کنم که فرم فعلی‌ام را حفظ کنم و تجربیاتم را در اختیار سایرین قرار دهم. این تنها راهی است که من می‌دانم چطور باید فوتبال بازی کرد و شرمنده نشد. تنها زمانی می‌توانیم بگوییم این یوونتوس آندره‌آ پیرلو است که شش، هفت یا هشت بازی مانند چیزی که مقابل پارما ارائه کردیم را به نمایش بگذاریم. ما هنوز فراز و نشیب داریم اما هنگام فرازها واقعاً تحسین‌برانگیز می‌شویم.»

تگ ها


پارما تیم ملی ایتالیا آندره آ پیرلو جان لوئیجی بوفون یوونتوس