بوفون: یوونتوس در تمام بازی ها یک هدف دارد

جیجی بوفون، دروازه بان یوونتوس مدعی شد کسب پیروزی هدف این باشگاه در تمامی رقابت ها است....


به گزارش "ورزش سه"، دو تساوی متوالی در سری آ و در ادامه شکست خانگی در لیگ قهرمانان مقابل بارسلونا باعث افزایش انتقادات نسبت به عملکرد آندره پیرلو در همین شروع دوران مربیگری اش در یوونتوس شده است. بیانکونری امروز در سری آ به مصاف اسپزیا می رود و جیجی بوفون که در ترکیب ثابت بیانکونری قرار گرفته، تاکید یوونتوس باید استحکام خود را در این شرایط حفظ کند.

جیجی بوفون گفت: "هدف مطمئنا کسب پیروزی است و این باید همیشه باید هدف یوونتوس در تمام مسابقات باشد. می دانیم که به دلایل بسیاری در شرایط حساسی قرار داریم، اما باید با قدرت، شجاعت، میل به پیروزی و عزم راسخ سه امتیاز را بدست آورده و همچنین فوتبال خوبی بازی کنیم. مهمترین موضوع این است که استحکام خود را حفظ کرده و عملکرد خوبی داشته باشید.

اسپزیا به خوبی سازمان یافته بوده که در هر منطقه ای از زمین شما را تحت فشار قرار داده، سرعت بالایی دارند و بر اساس بزرگترین نقاط قوت شان بنا شده اند و ما باید مراقب این تیم باشیم.سبک فوتبال مورد نظر آندره پیرلو حالا در ذهن ما نهادینه شده است. او در مواجهه با لحظات حساس بسیار آرام عمل کرده و راه حل هایی برای بنا کردن هدفی مهم به ما می دهد."

تگ ها


جان لوئیجی بوفون یوونتوس