بولونیا 1_1 آ اس رم؛ گرگ ها بعد از چهار برد متوقف شدند

استارت مسابقات هفته سی امسری آ ایتالیابا بازی بولونیا برابرآ اس رمآغاز شد که در یکطرفه گرگ ها نتوانست به نتیجه ای بهتر از تساوی دست پیدا کنند و بعد از چهار برد پیاپی متوقف شدند ......

استارت مسابقات هفته سی ام سری آ ایتالیا با بازی بولونیا برابر آ اس رم آغاز شد که در یکطرفه گرگ ها نتوانست به نتیجه ای بهتر از تساوی دست پیدا کنند و بعد از چهار برد پیاپی متوقف شدند.

در دقیقه 14 بازی ناینگولان هافبک بلژیکی جالووروسی به علت مصدومیت مجبور به ترک بازی شد و نتواسنت در ادامه تیمش را همراهی کند تا چهار دقیقه بعد روی پاس فرانچسکو و ضربه نهایی پولگار بولونیا یک بر صفر پیش بیفتد.

نیمه اول با نتیجه 1 بر 0 به نفع بلونیا به پایان رسید هر چند مالکیت توپ در اختیار آ اس رم بود اما نتوانستند دروازه رقیب را باز کنند. در نیمه دوم بولونیا قصد داشت از گل زده خودش در خانه دفاع کند اما در دقیقه 76 ادین ژکو بازیکن تعویضی جالووروسی توانست بازی را به تصاوی بکشاند. گرگ ها می توانستند برنده بازی باشند اما در گلزنی دقت لازم را نداشتند تا فقط یک امتیاز از این بازی کسب کنند.

بهترین بازیکن زمین در این بازی الکساندر کلاروف انتخاب شد. با این تساوی آ اس رم در جایگاه سوم خود باقی ماند و باید امیدوار باشد اینتر میلان نتواند حریف خود را شکست بدهد و بولونیا هم در جایگاه یازدهم جدول منتظر باشد تا اودینزه و جنوا در برابر حریفان چه نتیجه ای را رقم خواهند زد.

تگ ها


سری آ فوتبال