بوناچیچ، سرمربی گسترش فولاد: خوشحالم که اولین پیروزی فصل را به دست آوردیم

لوکا بوناچیچ در نشست خبری پس ازبازی تیمش برابر سپیدرودرشت اظهار کرد: از ابتدا می دانستیم که بازی سختی پیش رو داریم ......

 لوکا بوناچیچ در نشست خبری پس از بازی تیمش برابر سپیدرود رشت اظهار کرد:

از ابتدا می دانستیم که بازی سختی پیش رو داریم. بازیکنان ما استرس خاصی داشتند. بازی را می شود به دو بخش تقسیم کرد. در نیمه اول تیم حریف بهتر از ما بود و بازی را کنترل کرد. اما در نیمه دوم مخصوصا در دقایق پایانی فشار بیشتری وارد کردیم و خوشحالم که زحمات بازیکنان به بار نشست و به گل رسیدیم. بازیکنان ما در نیمه دوم دنبال روزنه برای نفوذ به خط دفاعی تیم حریف بودند. خوشحالم که اولین پیروزی ما در این فصل از رقابت ها به دست آمد.

به گزارش  مدال به نقل از  ایسنا، سرمربی گسترش فولاد درباره عملکرد خط دفاعی تیمش و گل نخوردن در این بازی بر خلاف دو بازی گذشته گفت:

عملکرد خط دفاعی خوب بود و نقطه ضعف تیم ما در بخش هافبک دفاعی بود.

او ادامه داد:

در پست خط حمله از رضا خالقی فر استفاده می کنیم. او باید در سمت چپ خط هافبک بازی کند. آندو هم هنوز به هماهنگی نرسیده است. خوشحالم امروز ترس تیم مان ریخت. ما یک جای خالی برای جذب بازیکن خارجی داریم و به دنبال جذب بازیکن آسیایی هستیم.

بوناچیچ درباره اینکه آیا تساوی نتیجه عادلانه ای نبود و اینکه چرا بازیکنانش رو به عقب بازی می کردند، تاکید کرد:

ما در نیمه اول به این خاطر بد بودیم که نتوانستیم وسط زمین را کنترل کنیم. در نیمه دوم تغییر تاکتیک دادیم و با پنج بازیکن وسط زمین را گرفتیم و خوشحالم ریسک ما جواب داد و به نتیجه رسیدیم. مطمئنم در بازی های آینده خیلی بهتر از این ها بازی خواهیم کرد و اگر در ادامه بازی ها مثل نیمه اول این بازی به میدان برویم مطمئنا نمی توانیم موفق شویم.

او درباره کارت نگرفتن کاخاشویلی در این بازی گفت:

روی این موضوع کار کردیم. شاید این حرف زدن ما باعث شد از گرفتن کارت زرد کمی ترس داشته باشد.

لوکا بوناچیچ درباره بی برنامه بودن تیمش در اکثر دقایق بازی و اینکه آیا این موضوع به خاطر نبود بازیساز است گفت:

ما به همین دلیل بود که در نیمه اول نتوانستیم خوب بازی کنیم. با شما موافق هستم. سیستم بازی تیم را در بین دو نیمه تغییر دادیم و دو مهاجم در زمین قرار دادیم. بازیکنان فعل خواستن را صرف کردن و شاید با یک خوش شانسی توانستیم به پیروزی رسیدیم. باید تمام تلاش خودمان را کنیم تا نیمه اول این بازی تکرار نشود.

سرمربی گسترش فولاد درباره عملکرد آندرانیک تیموریان و بهتر شدن تیمش با حضور او گفت:

با اضافه شدن آندو توانستیم در خط هافبک بهتر بازی کنیم و اگر بازیکنان خوب وجود داشته باشند، خوشحال می شویم که آنها را جذب کنیم. سخت است که در بازار یک مدافع خوب پیدا کنید.

او درباره عملکرد علیرضا نقی زاده که امروز در نقش بازیساز به میدان رفت و وظایف دفاعی نداشت اظهار کرد:

ضعف نقی زاده نداشتن قدرت بدنی است. همه بازیکنان یکسری نقاط ضعف و قوت دارند. کار کردن و تمرین کردن برای نقی زاده لذت بخش است. شاید جنگندگی این بازیکن باعث می شود روی ضربات پایانی تمرکز کمتری داشته باشد.

او در پاسخ به این سوال که اگر خبرنگار بود، از سرمربی گسترش فولاد چه سوالی می کرد گفت:

به سرمربی گسترش می گفتم برو خانه.

تگ ها


اخبار روز لیگ برتر خلیج فارس فوتبال