بوناچیچ: اولتیماتومی در کار نبود

سرمربی کروات گسترش فولاد در هفته ششم مقابل نفت تهران بازی بی کیفیتی را به نمایش گذاشت تا تساوی حاصل عملکرد دو تیم باشد ......

سرمربی کروات گسترش فولاد در هفته ششم مقابل نفت تهران بازی بی کیفیتی را به نمایش گذاشت تا تساوی حاصل عملکرد دو تیم باشد.

به گزارش مدال به نقل از  "ورزش سه"، گسترش فولاد بعد از شکست هفته گذشته مقابل پرسپولیس، اینبار به تهران آمد و برابر نفت تهران که هدایت آن به تازگی برعهده علی کریمی قرار گرفته، حاضر شد. لوکا بوناچیچ که به واسطه نتایج نه چندان مطلوب گسترش فولاد به شدت تحت فشار است در خصوص این بازی گفت: دو تیمی که در انتهای جدول هستند فوتبال باکیفیتی را به نمایش نگذاشتند تا هواداران لذت ببرند. اما چیزی که دیدیم دو تیم تلاش کردند و دویدند. در 20 دقیقه ابتدایی، نفت از ما بهتر بود، ما از سمت چپ با مشکلاتی مواجه شده بودیم و در آن لحظات گلر ما با شایستگی عملکرد خوبی داشت. بعد از 20 دقیقه ابتدایی که تغییراتی ایجاد کردیم بازی پا به پا و برابر بود.

وی در واکنش به اولتیماتوم باشگاه نیز گفت: رسانه ها و خبرنگاران حق دارند این چیزها را مطرح کنند. من با مدیرعامل جلساتی داشتم اما کسی چنین حرفی نزده است. ولی این را هم باید گفت که باشگاه پول می دهد تا تصمیم بگیرد. باشگاه می تواند تصمیم بگیرد اما اولتیماتومی در کار نبود.

 

تگ ها


اخبار روز لیگ برتر خلیج فارس فوتبال