بونوچی : جام را میخواهیم

مدافع یوونتوس اظهار کرد آنها دیگر تیم شگفتی ساز در لیگ قهرمانان اروپا نیستند بلکه مدعی کسب جام هستند ......

مدافع یوونتوس اظهار کرد آنها دیگر تیم شگفتی ساز در لیگ قهرمانان اروپا نیستند بلکه مدعی کسب جام هستند.

به گزارش مدال به نقل از ایسنا و به نقل از مدیاست، یوونتوس سه شنبه شب با برتری برابر موناکو به فینال لیگ قهرمانان اروپا  راه یافت.

لئوناردو بونوچی در این باره گفت : نتیجه خیلی خوبی برابر موناکو کسب کردیم. همان کاری را انجام می دهیم که تیم های بزرگ انجام می دهند یعنی کسب جام. در طول دو سال گذشته پیشرفت خوبی داشتیم. فکر می کنم از یک تیم شگفتی ساز به یک تیم مدعی تبدیل شدیم. دو سال پیش همه از صعود ما به فینال لیگ قهرمانان اروپا تعجب می کردند ولی در حال حاضر همه این را می دانند که ما به آنجا تعلق داریم و این بار مدعی کسب عنوان قهرمانی هستیم.

بونوچی ادامه داد: گلی که در بازی برابر موناکو دریافت کردیم، ناراحت کننده بود. نباید چنین گل هایی را دریافت کنیم چون توپ و میدان در اختیار ما بود. باید بهتر از این شویم و از این اشتباه های کوچک درس بگیریم. شما در لیگ قهرمانان حق ندارید حتی یک ثانیه تمرکز خودتان را از دست بدهید چون نتیجه عوض خواهد شد. خوشحالیم که تیم به هر حال توانست به دیدار نهایی راه یابد. مطمئن هستیم که می توانیم جام قهرمانی را به خانه بیاوریم. در حال حاضر تیم باتجربه ای هستیم که از توانایی هایمان آگاهی داریم. باید به کاردیف برویم و بهترین بازی یوونتوس را انجام بدهیم. این بار باید قهرمان شویم و بتوانیم با جام به خانه برگردیم. می خواهیم شب بزرگی برای هوادارانمان رقم بزنیم. هیچ فرقی نمی کند با چه تیمی روبرو می شویم. فقط باید به قهرمانی برسیم چون هدف تمام مجموعه همین است.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال