بونوچی: سبک بازی اتریش مثل آلمان است

لئوناردو بونوچی، مدافع باتجربه تیم ملی ایتالیا، اتریش را دشوارترین حریف آتزوری در یورو ۲۰۲۰ توصیف کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، تیم ملی ایتالیا بعد از شروعی مقتدرانه در رقابت های یورو ۲۰۲۰ و صعود به دور دوم با سه پیروزی متوالی و سه کلین شیت، امشب در اولین بازی خود در مرحله حذفی به مصاف اتریش خواهد رفت. لئوناردو بونوچی، کاپیتان دوم آتزوری سبک بازی حریف را آلمانی خوانده و اتریش را تیمی سخت کوش قلمداد کرده است.

لئوناردو بونوچی گفت: "نکته مهم این است که وقتی پیراهن ایتالیا را می پوشیم، همه برای آتزوری می جنگیم و تمام. بازی بسیار مهمی در مقابل تیمی داریم و رویارویی با آنها دشوار است، اما فضای خوبی در رختکن وجود دارد و این مهمترین چیز است. ما برای اتریش احترام زیادی قائلم، زیرا آنها از کیفیت، طراوت و آمادگی فیزیکی خوبی برخوردار بوده تا عملکرد مناسبی ارائه دهند، اما نیز ما آماده ارائه فوتبال مورد نظر خود هستیم.

هرگز نمی گوییم بخت اول صعود هستیم، فقط اطمینان داریم که با روبرتو مانچینی در مسیر درستی قرار گرفته ایم، اما اگر لحظه ای تمرکز، آرامش و میل به هجوم خود را کاهش دهیم، به یک تیم عادی تبدیل می شویم. صادقانه با توجه به سبک بازی، اتریش دشوارترین حریف است که تاکنون با آن روبرو شده ایم. آنها رویکردی کاملا آلمانی داشته، به شدت پرس کرده و تلاش می کنند تا توپ را فورا پس بگیرند. بنابراین اتریش یک قدم بالاتر از تمام تیم هایی هستند که ما تاکنون در یورو مقابل آنها بازی کرده ایم.

زانو زدن برای مبارزه با نژادپرستی؟ هنگامی که به هتل بازگشتیم، جلسه ای تیمی خواهیم داشت و مانند یک گروه تصمیم خواهیم گرفت که فردا چه کاری انجام دهیم. ما باید این کار را قبل از ولز نیز انجام می دادیم. اگر همه بخواهند این حرکت ضد نژادپرستی را انجام دهند، ما در موردش بحث خواهیم کرد."

تگ ها


تیم ملی ایتالیا یورو ۲۰۲۰ فوتبال جهان لئوناردو بونوچی فوتبال