بونوچی: فن دایک ثابت کرد که لیاقت توپ طلا را دارد

لئوناردو بونوچی، مدافع تیم ملی ایتالیا پیش از بازی این تیم مقابل هلند به تمجید از ویرژیل فن دایک و جورجو کیه‌لینی پرداخت....

به گزارش "ورزش سه"، فردا شب دو تیم هلند و ایتالیا در یکی از جذاب ترین بازی های لیگ ملت های اروپا به مصاف یکدیگر خواهند رفت. آتزوری در بازی قبلی خود با تساوی ۱-۱ مقابل بوسنی متوقف شد و در سمت مقابل هلند موفق شد با یک گل لهستان را از پیش رو بردارد.

لئوناردو بونوچی مدافع باتجربه تیم ملی ایتالیا پیش از بازی این تیم مقابل هلند گفت: " ما ۱۰ ماه از مسابقات ملی دور بودیم و به همین دلیل شرایط دشوار شد. در طول سه ماه قرنطینه ما دائماً صحبت می کردیم تا مطمئن شویم که هنوز هم یک تیم قدرتمند هستیم و می خواهیم به اندازه مسابقات مقدماتی یورو ۲۰۲۰ خوب عمل کرده و اتحاد خود را حفظ کنیم.

بعد از اینکه نتوانستیم به رقابت‌های جام جهانی ۲۰۱۸ راه پیدا کنیم، حالا به لطف بازیکنان جوان و تلاش های مربی دوباره به شور و اشتیاق بسیار زیادی دست پیدا کرده ایم. لیگ ملتها یک رقابت بسیار مهم است و قرعه کشی ابتدایی کار را برای مان دشوار کرده است."

بونوچی در ادامه به تمجید از جورجو کیه‌لینی و ویرژیل فن دایک پرداخت و گفت: " خوشبختانه ما شاهد تقابل دو تن از بهترین مدافعان جهان هستیم. فن دایک در لیگ برتر و تیم ملی ثابت کرد که لیاقت کسب توپ طلا را داشته است. این در حالی است که جورجو ۱۵ سال بهترین فرم خود را حفظ کرده است."

تگ ها


جورجیو کیه لینی ویرجیل فن دایک تیم ملی ایتالیا لئوناردو بونوچی لیورپول