بونوچی: یوونتوس هنوز شانس اول قهرمانی است

مدافع پیشین یوونتوس می گوید پس از نیمکت نشینی اش در بازی با پورتو و مشکلی که با آلگری پیدا کرده، کم کم به فکر ترک این تیم افتاده است ......

مدافع پیشین یوونتوس می گوید پس از نیمکت نشینی اش در بازی با پورتو و مشکلی که با آلگری پیدا کرده، کم کم به فکر ترک این تیم افتاده است.

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری تسنیم: لئوناردو بونوچی که در این تابستان در اتفاقی غیرمنتظره از یوونتوس جدا و در ازای 40 میلیون یورو به میلان پیوست، در گفت وگو با روزنامه ایتالیایی «گاتزتا دلو اسپورت» در خصوص چرایی ترک بانوی پیر گفت: همانطور که پیش از این گفته ام، در حال حاضر تنها به میلان فکر می کنم و یوونتوس مربوط به گذشته می شود. از یوونتوس بابت چیزهایی که به من داد، تشکر می کنم. با آنها بود که من تبدیل به یکی از بهترین مدافعان جهان شدم، اما به هر حال هر کسی مسئول تصمیماتی است که می گیرد و عواقبش هم پای خود اوست. یوونتوس و آلگری فصل گذشته تصمیمات خیلی دقیقی گرفتند و من هم بر این اساس تصمیم به جدایی از این تیم گرفتم.


وی افزود: آلگری گفت که جدایی از یوونتوس تصمیم من بوده است، اما باید بگویم که بعد از صحبت با مدیران باشگاه به این جمع بندی رسیدیم و به تنهایی تصمیم به ترک یووه نگرفتم. همه چیز از بازی با پورتو - جایی که این بازیکن نیمکت نشین بود - شروع شد، اما پیش از آن هم ماجراهایی بودند که به این شدت نبودند. امیدوارم بتوانم همانند پیرلو که پس از جدایی اش از میلان در یووه عالی بود، من هم در میلان این طور عمل کنم. به هر حال همه ما حرفه ای هستیم و مشکلی وجود ندارد.

بونوچی با اشاره به اینکه هنوز هم با هم تیمی های یوونتوسی اش در ارتباط است، اظهار داشت: همین دیروز بود که تولد جورجو کیه لینی را به او تبریک گفتم و با چند بازیکن یوونتوس هم در تیم ملی ایتالیا هم تیم هستم.

مدافع روسونری با اشاره به هجمه ای که هواداران یوونتوس علیه وی در شبکه های اجتماعی به راه انداخته اند، تأکید کرد: اگر قرار بود تحت تأثیر نظرات کاربران در شبکه های اجتماعی قرار بگیرم که در سال 2011 باید یوونتوس را ترک می کردم و امسال هم نباید به میلان می رفتم. آنها به من توهین کردند چون تیمم را عوض کردم، اما به هر حال آنها آزاد هستند در شبکه های اجتماعی هر چه که می خواهند، بگویند و من کینه ای نیستم.

او در خصوص مدعیان قهرمانی فصل 18-2017 سری A ایتالیا هم گفت: یوونتوس هنوز هم شانس اول قهرمانی است و ناپولی هم شانس بالایی برای رقابت برای فتح اسکودتو دارد. میلان هنوز یک پله پایین تر از این دو تیم است، اما نباید خودمان را دست کم بگیریم. بعد از یوونتوس و ناپولی، تیم های میلان، اینتر و رم در یک سطح هستند.

 

تگ ها


اخبار روز لئوناردو بونوچی آث میلان سری آ فوتبال