بوچتینو : باوجود اینکه بردیم اما ناراحت هستم

به گزارش مدال به نقل از ایسنا و به نقل از ساکرنت، دو تیم تاتنهام و آرسنال شب گذشته (یکشنبه) در داربی لندن برابر هم به میدان رفتند که این بازی با برتری 2 بر صفر تیم سفید پوش لندنی به پایان رسید ......

به گزارش مدال به نقل از  ایسنا و به نقل از ساکرنت، دو تیم تاتنهام و آرسنال شب گذشته (یکشنبه) در داربی لندن برابر هم به میدان رفتند که این بازی با برتری 2 بر صفر تیم سفید پوش لندنی به پایان رسید. با این حال پیروزی چلسی در زمین اورتون باعث شد اختلاف چهار امتیازی در جدول رده بندی کم نشود.

مائوریسیو پوچتینو بعد از پیروزی تیمش گفت : باورتان می شود بعد از کسب پیروزی 2 بر صفر برابر آرسنال ناراحت باشیم. بلی هستیم. من از عملکرد بازیکنانم خیلی خوشحالم. آنها باید اکنون استراحت کنند و نباید زیاد فکر کنند. باید متمرکز به بازی بعدی خودمان شویم. حقیقتاً من ناراحتم چرا که فرصت خوبی بود تا فاصله مان را با چلسی کم کنیم. هر چیزی در فوتبال امکان پذیری است و حالا باید ببینیم در هفته بعد چه اتفاقاتی رخ می دهد. فکر می کردم چلسی نتواند اورتون را در خانه اش شکست دهد. با این حال از عملکردی که در داربی داشتیم خیلی خوشحالم. ما خوب و مسلط بر  جریان بازی بودیم و به آن چه که می خواستیم دست پیدا کنیم. بازیکنان متمرکز به همین بازی بودند و آنها اصلا به این فکر نمی کردند که چه اتفاقاتی در بازی چلسی و اورتون رخ داده است. البته ما آن بازی را دیده بودیم  ولی عملکرد بازیکنان در زمین طوری بود که انگار از آن نتیجه اطلاعی ندارند.

سرمربی اسپرز ادامه داد: اکنون فقط به بازی حساس با وست هام فکر می کنیم و امیدواریم که بتوانیم سه امتیاز آن بازی را کسب کنیم و هم چنان فشار را روی چلسی حفظ کنیم.

پیروزی تاتنهام برابر آرسنال باعث شد تا این تیم برای اولین بار از سال 1995 بالاتر از رقیب همشهری خود لیگ را تمام کند. موضوعی که البته پوچتینو نشان می دهد که به آن بی اعتنا است در این راستا و در پایان سخنان خود گفت : داربی ها همیشه برای هواداران جذاب است  ولی من احترام زیادی برای ونگر قائل هستم و آن چه که او در آرسنال انجام داده، قابل ستایش است.  ولی هدف من و تیمم این نبوده که فصل را بالاتر از آرسنال تمام کنیم. ما به این موضوع کاری نداریم و تنها روی هدفمان که کم کردن فاصله با چلسی است تمرکز داریم.

تگ ها


اخبار روز تاتنهام فوتبال