بوچتینیو : متأسفم كه چلسی قهرمان شد

مائوریسیو پوچتینو سرمربی تاتنهام از حضور این تیم در ورزشگاهی جدید استقبال کرد ......

مائوریسیو پوچتینو سرمربی تاتنهام از حضور این تیم در ورزشگاهی جدید استقبال کرد ...

مائوریسیو پوچتینو سرمربی تاتنهام از حضور این تیم در ورزشگاهی جدید استقبال کرد.

به گزارش مدال به نقل از خبرورزشی، مائوريسيو پوچتينو نقل مكان تاتنهام به ورزشگاه جديد را لحظه آغاز ورود اين باشگاه به يك سطح جديد مي داند. تاتنهام در آخرين بازي خانگي اش در وايت هارت لين و در روزي كه احساسات بازيكنان و هواداران را برانگيخت موفق شد منچستر يونايتد را شكست بدهد. اين نتيجه جايگاه اسپرز را در رتبه دوم جدول پشت سر چلسي قهرمان تثبيت كرد و اين بالاترين رتبه تاريخ اين باشگاه در ليگ برتر بوده و همچنين مي توانند به ركورد بالاترين ميزان امتياز كسب شده در تاريخ تاتنهام هم با احتساب بازي هاي باقي مانده فصل برسند.

دستاورد مهم ديگر تاتنهام در آخر فصل مي تواند نباختن در كل بازي هاي اين فصل در خانه باشد. پوچتينو مي گويد: «مردم مي دانند اين باشگاه به اين حركت نياز داشت. ما معتقديم وقتي ورزشگاه جديد درهايش را باز كند به تاتنهام كمك مي كند كه خودش را به سطحي بالاتر برساند. اين انتظار ما از آينده است چون زمين تمرينات و امكانات تيم را در سطحي قرار مي دهد كه قادر به رقابت كردن در اروپا باشد.»

تاتنهام فصل آينده را در ومبلي به سر خواهد برد و از فصل 2019-2018 به خانه جديدش منتقل مي شود. پوچتينو افزود: «اميدوارم كه باز هم بتوانيم فصل موفقيت آميزي داشته باشيم. من سعي مي كنم براي رسيدن به دستاوردهاي بهتر تصميمات درستي بگيرم اما فكر مي كنم در مسير خوبي در حال حركت هستيم. خيلي ناراحت و متأسفم كه چلسي در نهايت قهرمان ليگ برتر شد اما ما دليلي براي حسرت خوردن نداريم. به خاطر عملكرد بچه ها و تيم بسيار بسيار خوشحالم. الان به هواداران و همه مي گوييم كه فصل بعد همه تلاش مان را مي كنيم و دوباره براي قهرماني در ليگ برتر مبارزه خواهيم كرد.»

تاتنهام در اين بازي با گل هاي ويكتور وانياما و هري كين از حريفش جلو افتاد و تك گل وين روني هم نتوانست كمكي به يونايتد كند. به اين ترتيب تاريخ 118 ساله اسپرز در وايت هارت لين با پيروزي خاتمه يافت.