بوژیدار: بقیه تیم‌ها شانسی برای قهرمانی ندارند

دروازه‌بان کروات سرخ‌ها این روزها در کرواسی حضور دارد و مدعی است لیگ باید دنبال شود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بوژیدار رادوشویچ دروازه‌بان دوم سرخپوشان با اشاره به شرایط تمرینات خانگی خود و همچنین دلتنگی برای فوتبال، ابراز امیدواری کرد هرچه زودتر شرایط برای دنبال شدن لیگ برتر مهیا شود و آنها بتوانند با دنبال کردن ادامه مسابقات به هدف خود دست یابند.

در دوران تعطیلی فوتبال در کرواسی مشغول چه کاری هستی؟
در خانه و شهر خودم به تنهایی تمرینات خیلی سختی را انجام می‌دهم چرا که باید در بهترین شرایط بدنی بمانم. البته را هم اضافه کنم که دلم برای همه اعضای باشگاه، هم‌تیمی‌هایم، مربیان و هواداران پرسپولیس تنگ شده است. دو ماه شده که لیگ ایران تعطیل است و من بی‌صبرانه منتظر آغاز بازی‌ها هستم.

این روزها بحران ویروس کرونا سراسر دنیا را فرا گرفته. می‌خواهیم بدانیم که تو در‌باره این روزها و شرایطی که برای کل دنیا به وجود آمده چه صحبتی داری؟
نیاز به گفتن من نیست چرا که همه دنیا می‌دانند که این ویروس چقدر خطرناک است و باید از آن بترسیم. متاسفانه تعداد زیادی از انسان‌ها در سراسر دنیا به دلیل این بیماری جان خود را از دست داده‌اند و باید خیلی مراقب باشیم.

به دلیل شیوع ویروس کرونا و به بهانه سلامتی برخی از باشگاه‌ها در ایران خواستار تعطیلی لیگ و نیمه کار ماندن آن شدند. این مسائل را شنیده‌ای؟
من از وضعیت ویروس کرونا در ایران خیلی مطلع نیستم و نمی‌دانم که شرایط ایران درباره بحران کرونا چگونه است اما در کرواسی شرایط نسبتا بهتر شده و الان باشگاه‌ها به صورت نرمال کار خود را انجام می‌دهند. من نمی‌دانم که چرا برخی از باشگاه‌ها به دنبال تعطیلی لیگ برتر هستند اما اگر شرایط ایران هم شرایط ایده‌آلی شده باید تمرینات و بازی‌ها برگزار شود. نمی‌دانم شاید این باشگاه‌ها نمی‌خواهند که پرسپولیس قهرمان شود و این راه تنها راه آن‌ها برای جلوگیری از قهرمانی ماست.

به عنوان یک بازیکن حرفه‌ای نظرت در خصوص اینکه لیگ ادامه پیدا کند یا تعطیل شود چیست؟
گفتم که از وضعیت کرونا در ایران خبر ندارم اما اگر شرایط در ایران مناسب و مساعد است به نظر من هم لیگ باید ادامه پیدا کند. ما فوتبالیست‌های حرفه‌ای هستیم و نیاز داریم که بازی کنیم. باید فکری اساسی در این باره شود هرچند که سلامتی همه مردم نکته بسیار مهمی است که باید به آن توجه شود.

از دل تنگی صحبت کردی. به نظر می‌رسد که بیشتر از همیشه دلتنگ پرسپولیس و هوادارانش هستی؟
بله! دقیقا همین طور است و من واقعاً دلتنگ تیم، بچه‌ها و همچنین هواداران هستم. البته این دلتنگی الان بیشتر از همیشه شده چراکه زمان بازگشت من به ایران مشخص نیست و نمی‌دانم که آیا بعد از این روزها دوباره می‌توانیم باز هم به زندگی عادی خودمان برگردیم یا نه. به نظر من شرایط واقعاً سخت است و روزهای سختی را سپری می‌کنیم. بهتر است این روزها بیشتر از هر زمان دیگری مواظب باشیم.

خیلی‌ها از پرسپولیس به عنوان شانس اصلی قهرمانی نام می‌برند. چقدر احتمال می‌دهی که این اتفاق برای چهارمین سال متوالی رخ بدهد؟
به هرحال شانس قهرمانی پرسپولیس خیلی بیشتر از سایر تیم‌هاست. ما می‌توانیم برای چهارمین سال متوالی قهرمان شویم. این شانسی است که ما داریم و تیم‌های مثل سپاهان، تراکتور و استقلال ندارند. بقیه تیم‌ها هم شانسی برای قهرمانی ندارند چرا که ما امتیازهای بیشتری نسبت به رقبا داریم.

با مربیانت در پرسپولیس ارتباط داری؟
بله به وسیله مدیر برنامه‌هایم که با آقای گل‌محمدی و آقای فنایی در ارتباط است پیغام‌هایی دریافت می‌کنم و تمریناتم را بر اساس نظر آنها انجام می‌دهم.

چه زمانی به تهران بر می‌گردی؟
نمی‌دانم و خبر هم ندارم اما مطمئن باشید که در اولین فرصت که پروازی به سوی ایران باشد حتماً برمی‌گردم چرا که ایران کشور دوم من است و من به عنوان یک بازیکن حرفه‌ای به تهران می آیم تا برای پرسپولیس تمرین کنم.

بیشتر بخوانید:

تصمیم فیفا به نفع ۵ بازیکن پرسپولیس

عربشاهی: این قراردادها بدتر از ترکمنچای است

 

 

بیشتر بخوانید:

تصمیم فیفا به نفع ۵ بازیکن پرسپولیس

عربشاهی: این قراردادها بدتر از ترکمنچای است

 

 

تگ ها


بوژیدار رادوشوویچ پرسپولیس تهران فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال