بوژیدار رادوشوویچ با پرسپولیس فسخ کرد

بوژیدار رادوشویچ باتوجه به عدم پرداخت مطالباتش، اقدام به فسخ با پرسپولیس کرده است....

به گزارش "ورزش سه"، او که دریافتی کمتری نسبت به دیگر بازیکنان پرسپولیس داشته، پس از دریافت مرخصی راهی کرواسی شد و قرار بود که امروز در تهران حضور یابد اما این اتفاق رخ نداد.

یحیی گل‌محمدی نیز به نقش او در پرسپولیس اشاره داشت و گفت که باشگاه باید هرچه سریع‌تر مشکل رادو را حل کند تا وی به ایران بازگردد.

ساعاتی پیش شایعاتی پیرامون فسخ قرارداد این بازیکن در رسانه‌های کرواسی منتشر شد که در رسانه‌های ایران نیز بازتاب داشت. خبر این بود که رادوشویچ قراردادش با پرسپولیس را فسخ کرده است.

بوژیدار رادوشویچ در لیگ شانزدهم جایگزین لوبانف در ترکیب پرسپولیس شد. او ۱۰ مدال با پرسپولیس به دست آورد.

چند وبسایت نیز ادعا کردند که رادوشویچ برای جدایی از پرسپولیس اقدام کرده و به ایران با نخواهد گشت. رادو که البته تمایلی به مصاحبه نداشت، در واکنش به این خبر به "ورزش سه" گفت: «کارم با پرسپولیس تمام شده» است.

گلر کروات قرمزها هنوز دو سال با این تیم قرارداد دارد اما باتوجه به پرداختی پایین، می‌تواند مثل برانکو جدا شود و مانند بودیمیر، ما به تفاوت قرارداد آینده اش با پرسپولیس را هم بگیرد.

نکته جالب این که رادو ادعا می‌کرد تمایل دارد در پرسپولیس بماند و چند بار هم به مدیران باشگاه برای پرداخت مطالباتش فرصت داده بود اما در نهایت پس از خلف وعده مدیران باشگاه، تصمیم نهایی را گرفت و قراردادش را با پرسپولیس فسخ کرد.

رادوشویچ با پنج فصل حضور در پرسپولیس، باسابقه ترین خارجی این تیم لقب گرفت.

باشگاه پرسپولیس البته واکنشی به این خبر نداشته است. شنیده‌هایی مبنی بر تماس مدیران باشگاه با او برای صرف نظر کردن از این تصمیم وجود دارد. باشگاه پرسپولیس ادعا می‌کند که پول او آماده است و می‌تواند در ایران تحویل بگیرد.

رادوشویچ با سابقه ترین بازیکن خارجی سرخپوشان پایتخت است که پنج فصل در این تیم بازی کرد. با جدایی او، پرسپولیس تا پایان فصل و در ۷ بازی باقی مانده لیگ برتر، فقط حامد لک را در اختیار خواهد داشت.

رادوشویچ در گفتگو با "ورزش سه" رفتار مدیران باشگاه را عامل جدایی اش می‌داند.

تگ ها


پرسپولیس تهران بوژیدار رادوشوویچ