بوژیدار راه خود را می‌رود؛ توافق دشوارتر شد

دروازه‌بان کروات پرسپولیس در آخرین تمرین پیش از جدال با ماشین سازی به دلیل اعلام مصدومیت حضور نیافت و در بازی امروز هم در لیست تیم قرار ندارد!...

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بوژیدار رادوشوویچ که طی ۱۰ بازی اخیر پرسپولیس در لیگ برتر بار دیگر به یک نیمکت نشین صرف تبدیل شده، طی روزهای اخیر در صدر اخبار مربوط به جدایی احتمالی از این باشگاه قرار گرفته است.

گلر کروات پرسپولیس که گفته می‌شود طی روزهای آتی و در صورت عدم توافق مالی با باشگاه، در مسیر فسخ قرارداد و جدایی از جمع سرخپوشان قرار خواهد گرفت، هنوز نتوانسته به توافق مثبتی دست یابد. او پیش از این و بعد از آخرین دریافتی‌اش در توافق شفاهی با مدیریت، قرار بود دریافتی بعدی‌اش را در اواخر فروردین ۱۴۰۰ دریافت کند. او اما اکنون فارغ از مشکلات مالی باشگاه که پرداختی ماریو بودیمیر در راس آن قرار دارد تا در آستانه نقل و انتقالات زمستانی مانع از بسته شدن پنجره باشگاه نشود، خواسته دیگری داشته است. او خواهان این موضوع شده که طبق قوانین فیفا پرداختی به او بیش از دو ماه تاخیر نداشته باشد. مساله‌ای که اکنون به محل چالش و ارائه نامه از سوی بوژیدار به باشگاه در این زمینه شده تا گلر کروات با در اختیار داشتن مستندات در خصوص ابلاغ به باشگاه، بتواند اقدامات قانونی در این زمینه را صورت بدهد.

او در تمرین روز گذشته پرسپولیس پیش از بازی برابر ماشین سازی هم حضور نیافت و به داوود فنایی مربی گلرها و افشین پیروانی سرپرست تیم نیز اعلام کرده به دلیل مصدومیت نمی‌تواند تیم را همراهی کند! اتفاقی که باعث شده تا در بازی امروز مقابل ماشین سازی یحیی گل محمدی نام وی را از لیست بازی خارج کند.

باید دید در این شرایط و بعد از بازی چه تصمیمی در خصوص این گلر از سوی باشگاه اتخاذ خواهد شد. به هر صورت با توجه به مشکلات مالی باشگاه و اولویت پرداخت به ماریو بودیمیر، احتمالا باشگاه به دنبال راهی برای توافق و دریافت زمان از بوژیدار خواهد بود و باید دید گلر کروات سرخ‌ها چه پاسخی در این زمینه خواهد داشت.

بیشتر بخوانید:

ٰ۹ شرط کنفدراسیون فوتبال آسیا برای میزبانی لیگ قهرمانان سال ۲۰۲۱

سرنوشت ترابی به بودیمیر گره خورد!

 

تگ ها


بوژیدار رادوشوویچ پرسپولیس تهران فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال