بچه‌های طلاق!/ قهر و جدایی عاقبت مربی خارجی و فوتبال ایران!

شرایط مربیان خارجی در فوتبال ایران چندان خوشایند نیست و اکثرا از حضور در فوتبال ایران ناراضی هستند....

به گزارش خبرنگار مدال، پس از جدایی دنیزلی از تراکتور روز گذشته خبر قهر و دلخوری استراماچونی از مدیران استقلال و احتمال جدایی سرمربی ایتالیایی از جمع آبی ها نیز به تیتر یک روزنامه ها تبدیل شد.
فوتبال ایران به کدام سمت و سو سوق پیدا کرده است که حالا دیگر روابطش با هیچ مربی خارجی حسنه باقی نمی ماند و آخر و عاقبت اکثریت آن ها با فوتبال ایران به قهر و جدایی و حتی شکایت و فیفا می کشد؟!

جدایی برانکو از پرسپولیس
برانکو ایوانکوویچ بعد از قهرمانی هایی که به پرسپولیس تقدیم کرد، آن هم بعد از چندین و چند سال که این تیم از رسیدن به آن باز مانده بود، آخر فصل با دلخوری پرسپولیس را ترک کرد و این باشگاه هنوز هم مطالبات مربی موفقش را پرداخت نکرده تا صحبت از شکایت به میان بیاید.


جدایی شفر از استقلال
شفر هم در استقلال با شرایط بدی از این تیم جدا شد. جدایی که به صورت کاملا غیرحرفه ای صورت گرفت، در ابتدا فعالیت هایش تعلیق شد و دستیارش به عنوان جانشینش بر روی نیمکت معرفی شد و در ادامه از ورودش به تمرین جلوگیری شد و حالا هم هر روز منتظر رسیدن پرونده شکایتش به باشگاه استقلال هستیم تا غرامت اخراجش به مشکلات عدیده مالی اضافه شود.

 

تراکتور و استقلال بچه های طلاق لیگ نوزدهم؟!
حالا هم نوبت به دنیزلی و استراماچونی رسیده است تا تراکتور و استقلال در لیگ نوزدهم بچه های طلاق فوتبال ایران باشند.
اگرچه فتحی تاکید کرده است که مشکلی پیش نمی آید. پول استراماچونی را می دهیم و او می ماند، اما از این دست صحبت ها در فوتبال ایران زیاد به گوش رسیده اما عملی نشده است و همین موضوع نگرانی هواداران استقلال را بیشتر کرده است.


مقصر اصلی ما هستیم!
کارشناسان، اکثر قریب به اتفاقشان معتقدند که مقصر اصلی در همه این جریانات ما هستیم. فوتبال ما و مدیران باشگاه های ما. چون باوجودی اینکه می دانیم پول نداریم مربی حرفه ای را با هزاران وعده وعید به اینجا می آوریم، با او قرارداد می بندیم و زمانی که موعد عمل به وعده ها و مهیا کردن امکانات می رسد جا می زنیم، آخرش هم می شود قهر و جدایی و شکایت و غرامت های میلیاردی.


خواسته به حق استراماچونی
امروز نمی توان به استراماچونی خرده گرفت. او یک مربی کاملا حرفه ای است. به دور از هرگونه حاشیه ای به بهترین شکل ممکن، یکه و تنها و با شرایطی که استقلال در ابتدای فصل داشت، این تیم را تحویل گرفت و این تیم را در بهترین مسیر ممکن قرار داد و بعد از مدت ها به صدر جدول رساند. حالا هم دستمزدش را می خواهد نه کمتر و نه بیشتر و این کاملا به حق و قابل فهم است.
باید دید که مدیران استقلال می توانند به وعده هایشان و خواسته های استراماچونی عمل کنند یا استرا هم قرار است همان مسیری را برود که شفر، برانکو و دنیزلی و... رفتند.

 

بیشتر بخوانید:

پیشنهاد جدید به مرد ایتالیایی / همه نگاه ها به استراماچونی

فتحی در نقش عرب! استراماچونی در راه برانکو؟

 

تگ ها


باشگاه استقلال فوتبال ایران مربیان خارجی فوتبال ایران شایعه جدایی استراماچونی استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال