بکام: خوب شد ۹۸ شبکه های اجتماعی نبود وگرنه ...

دیوید بکام، اسطوره فوتبال انگلیس در مورد اتفاقات جام جهانی ۱۹۹۸ و اخراج برابر آلبی سلسته صحبت کرد....

به گزارش "ورزش سه"، ستاره سابق تیم ملی انگلیس پس از درگیری با دیگو سیمئونه در دیدار مقابل آرژانتین از زمین اخراج شده و در ادامه برای مدتی کوتاه به یکی از منفورترین بازیکنان این کشور تبدیل شد. دیوید بکام حالا از لزوم کمک گرفتن و ایجاد شرایط برای صحبت کردن بازیکنان و حل مشکلات روحی سخن گفته است.

دیوید بکام گفت: "من در جام جهانی ۹۸ اشتباه کردم و واکنش ها در آن زمان بسیار وحشیانه و تند بود. اگر در آن زمان رسانه های اجتماعی وجود داشت، این داستان کاملا متفاوت پیش می رفت، اما من خوش شانس بودم. من از سوی باشگاه منچستر یونایتد، سرمربی و البته خانواده به شدت مورد حمایت قرار گرفتم.

آیا احساس می کردم به کمک احتیاج دارم خوب است؟ نه، زیرا شرایط در آن دوران به شکل دیگری بود و من فقط احساس می کردم که مجبور هستم با همه این اتفاقات کنار بیایم. حال آنکه من کسی هستم که به فرزندان خودم و بچه های دیگر نصیحت می کنم حرف بزنند، زیرا صحبت کردن واقعا مهم است و حالا دیگر درخواست کمک دادن مشکلی ندارد.

در دوران حرفه ای من به ندرت بازیکنی پیش شما می آمد و می گفت از نظر روحی در شرایط خوبی نیستم. این روند در چند سال گذشته تغییر کرده و امیدوارم که این تغییرات ادامه یابد، زیرا این جنبه ای واقعا مهم است. این تغییر برای روابطی که می توانید با بازیکنان برقرار کنید، بسیار مهم است. باشگاه باید محیطی ایجاد کند که بازیکنان احساس راحتی و امنیت کرده و حس کنند بدون مشکل می توانند افکار خود را بیان کنند."

تگ ها


دیگو سیمئونه اتلتیکو مادرید دیوید بکام