بکام می‌تواند کریس رونالدو را به اینتر میامی بیاورد

مایکل سیلوستره، مدافع سابق یونایتد، معتقد است که دیوید بکام به واسطه نام بزرگش می تواند ستاره های بزرگی را به تیم خود یعنی اینترمیامی بیاورد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، اینتر میامی اولین فصل حضور خود را در رقابت های MLS پشت سر می گذارد؛ تیمی که اسطوره فوتبال انگلیس یعنی دیوید بکام مالک آن است و البته در دو بازی قبلی خود با شکست روبرو شده است.

انتقال بکهام به لس آنجلس گلکسی در سال ۲۰۰۷ باعث افزایش علاقه مندی ستاره های فوتبال به این لیگ شد تا جایی که بازیکنان صاحب نامی نظیر کاکا، تیری هانری ، فرانک لمپارد و آندره آ پیرلو هم بعد از بکام راهی MLS شدند.

پس از خرید سهام باشگاه اینتر میامی توسط دیوید بکام، همواره شایعات زیادی درباره احتمال حضور بازیکنانی نظیر کریستیانو رونالدو و لیونل مسی در تیم او مطرح شده است؛ ستاره سابق منچستریونایتد نیز معتقد است که بکام این توانایی را دارد که بازیکنانی نظیر کریس رونالدو را به تیمش منتقل کند.

مایکل سیلوستره در این باره می گوید: " بدون هیچ شکی دیوید بکام با توجه به شخصیت و توانایی های ارتباطی خود قادر خواهد بود که بازیکنان بزرگ را به آمریکا و تیم اینترمیامی بیاورد بنابراین این احتمال وجود دارد که در سال های آینده شاهد حضور ستاره های بزرگ فوتبال در لیگ MLS باشیم. حتی این امکان وجود دارد که بکام کریستیانو رونالدو را به تیمش بیاورد."

بیشتر بخوانید:
مورینیو و رئال؛ وقتی مادرید تیم جاسوس ها بود
۲۵۰ میلیون یورو برای خرید ۴ ستاره 

تگ ها


میکاییل سیلوستره دیوید بکام کریستیانو رونالدو فوتبال جهان آرسنال یوونتوس فوتبال