بکهام: خرید مسی و رونالدو برای اینتر میامی؟ کسی از آینده خبر ندارد!

بکهام که به تازگی مالک تیم اینتر میامی شده احتمال خرید مسی و رونالدو برای تیمش را رد نکرد....

بکهام که به تازگی مالک تیم اینتر میامی شده احتمال خرید مسی و رونالدو برای تیمش را رد نکرد.

دیوید بکهام، اسطوره انگلیسی دنیای فوتبال و مالک باشگاه اینتر میامی در گفت و گو با خبرنگاران از رویاهاش برای تیم تحت مالکیتش گفت.
بازیکن سابق تیم ال ای گلکسی که باشگاه خود را برای حضور در MLS آماده می‌کند، علاقه‌مند است تا مسی و رونالدو را به تیم خود بیاورد اما خودش هم ‌می‌داند احتمال وقوع این جا به جایی بسیار کم است.
ستاره سابق تیم‌های رئال مادرید و منچستریونایتد می‌گوید: هر کسی برای خود یک لیست رویایی دارد. اگر شما به دوران کاری مسی و رونالدو نگاه کنید و اواخر دوران فوتبالیشان را تصور کنید، من برای آن‌ها پایانی نمی‌بینم! آن‌ها در سطح بسیار بالایی دارند و سخت است که باشگاه‌هایشان را ترک کنند اما کسی از آینده خبر ندارد.
بکهام اقرار کرد از دیوید گیل (از مدیران یونایتد) توصیه‌هایی درباره خرید بازیکن و تشکیل ترکیب تیم گرفته است. او می‌گوید: به عنوان یک سازمان و یک باشگاه ما باید بازیکنان و کسانی که خرید آن‌ها ممکن است را بررسی کنیم. ما در حال حاضر تیم خوبی داریم و می خواهیم به موفقیت برسیم اما زمان کمی داریم و کمتر از ۱ سال دیگر باید در لیگ شرکت کنیم. 
بکهام در پایان گفت: اینجا در آمریکا دنیای متفاوتی نسبت به فوتبال اروپا وجود دارد اما جذاب است و سریعا شما را تحت تاثیر قرار می‌دهد.