بگوویچ: از عملکرد تیمم راضی هستم/ برانکو به ایران بازمی‌گردد

وینگو بگوویچ سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان در مورد تاخیر در برگزاری لیگ برتر نوزدهم، شرایط شاگردانش و برانکو ایووانکوویچ سرمربی سابق پرسپولیس صحبت کرد...

سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان گفت: هدف اول ما ماندن در لیگ است و ان‌شاءالله سال‌های آتی کارهای بزرگ‌تری می‌کنیم.

به گزارش مدال، وینگو بگوویچ قبل از مراسم قرعه‌کشی در جمع خبرنگاران گفت: امسال امیدوار هستم گل‌گهر سیرجان نتیجه خوبی بگیرد و به مدیرعامل باشگاه هم منتقل کردم که حضور تیمی مثل گل‌گهر در شهر کوچکی مثل سیرجان یک افتخار است.
وی در پاسخ به این سؤال که از روند آماده‌سازی تیمش راضی است یا خیر، گفت: در کل از عملکرد تیمم راضی هستم. ما از سیرجان به کرمانشاه رفتیم و بعد در شیراز بازی کردیم و یک بار دیگر به تهران برگشتیم و با فولاد، پیکان و نساجی و سپاهان هم بازی کردیم که از این بازی آخر خیلی راضی بودم.
سرمربی گل‌گهر در پاسخ به این سؤال که آیا تأخیر در برگزاری لیگ به سود این تیم شد یا به ضررش گفت: به نظرم به نفع تیم ما شد چون ما تازه به لیگ برتر آمده‌ایم و زمان بیشتری برای آماده‌سازی داشتیم.
وی در خصوص اینکه آیا مشکلی در گلزنی تیمش احساس نمی‌کند یا خیر، گفت: ما در بازی‌های دوستانه پیمان رنجبری را نداشتیم چون او در اردوی تیم ملی حضور داشت. در بازی با سپاهان هم یک گل زدیم و فکر می‌کنم مهاجمان خوبی داریم البته شاید یک مهاجم به تیم ما اضافه شود ولی در کل از عملکرد مهاجمان تیمم راضی هستم.
بگوویچ در پاسخ به این سؤال که آیا سهمیه سیرجان در لیگ برتر حفظ می‌شود یا خیر، گفت: این کار خیلی سخت است. هدف اول ما ماندن در لیگ است و ان‌شاءالله سال‌های آتی کارهای بزرگ‌تری می‌کنیم.
مربی کروات در پایان در خصوص اینکه امسال برانکو در لیگ ایران نیست، گفت: او کار بزرگی با پرسپولیس کرد و متأسفانه از ایران رفت اما مطمئناً یک روز برای مربیگری به ایران باز خواهد گشت.

بیشتر بخوانید:

فتحی برای پرسپولیسی‌ها کری خواند: دربی هر وقت باشد ما برنده‌ایم

تگ ها


وینگو بگوویچ لیگ برتر فوتبال ایران گل گهر سیرجان آغاز لیگ نوزدهم برانکو لیگ برتر خلیج فارس فوتبال