بگوویچ: داور به اشتباه پنالتی گرفت

وینکو بگوویچ سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان گفت: به تمام بازیکنانم تبریک می‌گویم که نهایت تلاش خود را کردند....

به گزارش مدال، وینگو بگوویچ پس از تساوی یک-یک شاگردانش مقابل تیم فوتبال پارس جنوبی جم اظهار داشت: به تمام بازیکنانم تبریک می‌گویم که نهایت تلاش خود را کردند. ما بازی را خیلی خوب شروع کردیم و نمایش خوبی داشتیم. ما یک بر صفر پیش افتادیم و فرصت‌های دیگری هم داشتیم، اما به گل دوم نرسیدیم.

وی گفت: 20 دقیقه اول بازی خوب بودیم و به گل هم رسیدیم.در مورد داوری نمی خواهم صحبت کنم اما فیلم بازی را دیدم خطایی که داور گرفت پنالتی نبود.

بگوویچ تاکید کرد: مصدومیت های که برای بازیکنانم سجاد آشوری و یوسف وکیا اتفاق افتاد برنامه هایمان را عوض کرد مجبور شدیم دو تعویض اجباری انجام دهیم.

سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان ‌بیان کرد: در نیمه دوم هم کاری که داور انجام داد اصلا مناسب این بازی نبود فیلم را هم نگاه کردیم اصلا پنالتی صورت نگرفت، نمی دانم چرا داور اجازه می دهد هر سوتی که می زند تمام کادر و بازیکنان پارس جم به سمت کمک داور می‌آیند و جو تیم را به هم می‌ریزند.

وی بیان داشت: این اتفاقات نباید در لیگ برتر بیفتد فقط در لیگ یک می‌افتد و نباید اجازه دهند در لیگ برتر این اتفاقات بیفتد .من از دست بازیکنانم به این خاطر خیلی عصبانی شدم.


وی اظهار کرد: 18 تا 20 بازیکن یا کیفیت خوب داریم و نباید فراموش کنیم که گل‌گهر سال اولش است که در لیگ است. روز به روز بهتر و بهتر خواهیم شد، همان طور که گفتم برنامه‌هایم چیز دیگری بود اما به دلیل آسیب دیدگی کل برنامه‌های ما عوض شد.

بگوویچ گفت: نباید تاثیر منفی داور را روی کیفیت بازی نادیده بگیریم. با ناعدالتی‌هایی که از داور دیدیم عملکرد بازیکنان تحت تاثیر قرار گرفت و نباید در این بازی عملکرد منفی داور را فراموش کنیم.

وی خاطرنشان کرد: به نظر من 30 دقیقه اول بازی بسیار خوبی به نمایش گذاشتیم در آنالیز از پارس، فضا را دیده بودیم و خیلی خوب بازی کردیم اگر گل دوم را به ثمر می‌رساندیم شیوه بازی عوض می‌شد حیف که نتوانستیم.

اخبار مرتبط:

کمالوند: امیدوارم اولین حضور سیرجان در لیگ برتر با موفقیت همراه باشد

گل‌گهر 1 - 1 پارس‌جنوبی/ تقسیم امتیازات در سیرجان با پنالتی جنجالی

ببینید:

خلاصه بازی گل‌گهر سیرجان 1 - 1 پارس جنوبی جم/ ویدیو

تگ ها


گل گهر سیرجان نشست خبری کنفرانس خبری وینگو بگوویچ گل گهر پارس جنوبی پارس جنوبی جم گل گهر گل گهر-پارس جنوبی جم لیگ برتر خلیج فارس فوتبال