بیابانی: تراکتور ما را دست کم نگیرد

وینگر ماشین‌سازی می‌گوید با تمام توان مقابل تراکتور قرار می‌گیرند و به دنبال امتیاز هستند....

به گزارش "ورزش سه"، فرشاد بیابانی درباره شرایط ماشین‌سازی اظهار کرد: روند خوبی قبل از تعطیلات داشتیم، اما متاسفانه این وقفه طولانی مدت بازی‌ها به ضررمان شد و بچه‌ها را از شرایطی که داشتند، دور کرد ولی با این وجود امیدوار هستیم فردا بتوانیم نمایش گذشته را داشته باشیم و از تراکتور امتیاز بگیریم.

او در خصوص تاثیر حضور اکبرپور در ماشین‌سازی گفت: پس از حضور آقای اکبرپور دو مساوی خیلی خوب از آلومینیوم و سایپا گرفتیم و مقابل نفت مسجدسلیمان هم خیلی بدشانس بودیم که دقایق آخر گل خوردیم که در روحیه بازیکنان ما تاثیر منفی داشت، اما با تلاش کادر فنی بازیکنان به وضعیت خوب قبلی بازگشتند و آماده مسابقه با تراکتور هستند.

هافبک ماشین‌سازی  درباره دیدار مقابل تراکتور عنوان کرد: تراکتور تیم خیلی خوب و قابل احترامی است که با هدایت آقای خطیبی نشان داده تاکتیک‌هایش غیرقابل پیش‌بینی و متفاوت است و توانسته روند صعودی داشته باشد، اما با تمام احترام به تیم بزرگ تراکتور، آنها نباید ما را دست کم بگیرند. فردا می‌خواهیم سربلند از زمین بیرون بیاییم و امتیاز بگیریم.


بیابانی یادآور شد: قبول داریم روی کاغذ ماشین‌سازی شانس کمتری نسبت به سایر تیم‌ها برای بقا در لیگ برتر دارد، اما با این حال بچه‌های ما تمام تلاش خود را انجام می‌دهند تا در ادامه فصل نتایج خوبی بگیریم و هر دو سهمیه لیگ برتری آذربایجان را حفظ کنیم و موجب خوشحالی هواداران ماشین‌سازی شویم.

تگ ها


فرشاد بیابانی