بیاتلو: تمرین در آشپزخانه و روی فرش به درد نمی‌خورد

سرمربی نود ارومیه می گوید بر گزار نشدن لیگ اتفاق بهتری است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، وحید بیاتلو در مورد جلسه در فدراسیون فوتبال و  اینکه آیا باشگاه نود ارومیه بدهی خارجی دارد یا نه گفت: بله یک گلر خارجی زمانی که نام این تیم ماشین سازی بود مبلغی حدود ۷۰ هزار دلار طلب دارد که اتفاقا شکایت هم کرده است.

او ادامه داد: این تیم را آقای زنوزی به مردم خوب ارومیه هدیه دادند ولی خب بدهی داشت. چند بازیکن داخلی هم از ما شکایت کرده اند که فکر می کنم نام مهرداد بیرامی و اکرامی هم در بین آنها قرار دارد. البته من با آقای نورشرق صحبت کردم و خطر کسر امتیاز ما را تهدید نمی کند بلکه فکر می کنم اگر این پول ها را پرداخت نکنیم از پنجره نقل و انتقالاتی محروم می شویم.

سرمربی نود ارومیه در مورد شروع لیگ گفت: من فکر می کنم لیگ برگزار نشود بهتر است و این را به عنوان کسی می گویم که تیمم مدعی است. شما ببینید ۸ هفته مانده و اگر با شروع تمرینات فشار بیاوریم بازیکنان در پایان بازی ها بدنشان در شرایط ایده آل قرار می گیرد و اگر فشار نیاوریم هم که بدن آنها آماده نمی شود.

وی افزود: این را هم بگوید تمرین در آشپزخانه و روی فرش هم تاثیر چندانی ندارد و بازیکن باید توپ را لمس کند و در زمین تمرین هوازی داشته باشد.

بیاتلو در پایان گفت: شما ببینید اگر یک بازیکن کرونا بگیرد ممکن است تا آخر عمر نتواند فوتبال بازی کند چون ریه اش آسیب جدی می بیند. من فکر می کنم سلامتی بازیکنان باید از همه چیز مهمتر باشد.

بیشتر بخوانید:

ماجرای جلسه مدیران فوتبال با باشگاه‌ها چیست؟

پیشنهاد فیفا برای کاهش قرارداد بازیکنانی ایرانی

 

 

تگ ها


ویروس کرونا وحید بیاتلو دسته یک فوتبال ایران نود ارومیه فوتبال