بیاتی‌نیا: استقلال طوری بازی کرد که فولاد دوست داشت

مهاجم سابق استقلال گفت: هر مربی حق دارد از تیمش دفاع کند و این اتفاق در همه جای دنیا رخ می‌دهد....

به گزارش مدال و به نقل از میزان، محسن بیاتی‌نیا در خصوص دیدار فولاد و استقلال اظهاراتی داشت که متن کامل آن را می‌خوانید:

استقلال طوری بازی کرد که فولاد دوست داشت
وی اظهار داشت: بازی بار فنی بالایی نداشت، قابل تشخیص هم بود بعد از این مدت از تعطیلی لیگ، تیم‌ها صد درصد آماده نباشند. در این بازی استقلال طوری بازی کرد که فولاد دوست داشت؛ یعنی استفاده از توپ‌های بلند. در قانون استفاده از توپ‌های بلند دو مهاجم خیلی باید بهم نزدیک باشند و یک مهاجم باید سریعا توپ‌گیری کند که متاسفانه در استقلال این اتفاق رخ نمی‌داد، چون مهاجم قد بلندی در این تیم حضور نداشت.

فاصله خطوط در استقلال زیاد است
پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: ایراد دوم بازی استقلال فاصله زیاد خط دفاع با هافبک و خط هافبک با خط حمله بود که باعث می‌شد مالکیت بیشتر با فولاد باشد تا استقلال، اما زمانی که استقلال با دو بازیکن کمتر بازی می‌کرد و خستگی بین بازیکنان زیاد بود بهترین راه مالکیت توپ بود تا تیم حریف را جا به جا کنند که این اتفاق هم رخ نداد.

عملکرد ضعیف خط دفاع استقلال
بیاتی‌نیا تصریح کرد: در سیستم سه دفاعه، دو بال جلو که مقابل فولاد میلیچ و غفوری بودند باید در زمان دفاع به عقب بازمی‌گشتند و در باکس قرار می‌گرفتند، اما روی گل اول بازیکنان فولاد موفق شدند در محوطه استقلال راحت پاسکاری کنند و هیچ دفاعی از استقلال توپ را قطع نکرد و شوت زیبایی هم زده شد و تبدیل به گل هم شد، خط دفاع استقلال باید بهتر از اینها عمل کند.

مجیدی حق دارد از تیمش دفاع کند
وی ادامه داد: هر مربی حق دارد از تیمش دفاع کند و این اتفاق در همه جای دنیا رخ می‌دهد، اما اینکه داور بخواهد به راحتی برای اعتراض کارت قرمز بدهد منطقی نیست. اعتراض در فوتبال وجود دارد و همیشه راه حل اعتراض کارت قرمز نیست، اما متاسفانه دیروز اعتراض‌ها منجر به کارت قرمز شد.

تحمل داور پایین بود
پیشکسوت استقلال اظهار داشت: روی صحنه اخراج علی کریمی که زیاد مشخص هم نبود به نظر دو اتفاق رخ داده است. یا بازیکن فولاد پیراهن کریمی را گرفته بود و علی برای جدایی از او مجبور شد ضربه‌ای بزند تا خود را جدا کند و واقعا هم مشخص نیست جدا کردن است یا ضربه، اما سوال من این است اگر بازیکن فولاد هم اینکار را انجام می‌داد اخراج می‌شد؟ در خصوص اخراج دوم هم، عارف غلامی با پا ضربه‌ای نزد فقط با دست کمی هول داد که نیازی هم به کارت زرد نداشت. در مجموع هم اخراج کریمی و هم غلامی جای بحث دارد اما انگار داور تحملش خیلی پایین بود.

فولاد در هر دو نیمه خوب بود
بیاتی‌نیا در پایان خاطرنشان کرد: من به جواد نکونام تبریک می‌گویم. هم نیمه اول و هم نیمه دوم عالی بازی کردند و در حال حاضر باید در استقلال ایجاد همبستگی شود، مصدومیت‌ها در این تیم زیاد است، اما بازیکنان و کادرفنی باید آرامش را به این تیم تزریق کنند و امیدوارم اختلاف‌نظر‌ها و مسائل شخصی را وارد باشگاه نکنند تا استقلال هم به روز‌های خوبی برسد.

بیشتر بخوانید:

بررسی عملکرد مهاجم استقلال در یک فصل/ ۴۱۷ دقیقه بازی و یک پاس گل

استقلال-سایپا؛ پایان سیه‌روزی‌های فرهاد یا هت‌تریک در شکست؟

 

 

تگ ها


استقلال تهران محسن بیاتی نیا فرهاد مجیدی فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال