بیانیه استقلال درخصوص اشتباهات داوری

باشگاه استقلال پس از اعتراضات روز گذشته گل گهری ها به بازی با این تیم، بیانیه ای را درخصوص اشتباهات داوری صادر کردند....

به گزارش "ورزش سه"، در یکی از دیدارهای مرحله نیمه نهایی جام حذفی، روز گذشته استقلال در استادیوم آزادی با نتیجه دو بر یک از سد گل گهر گذشت. سیرجانی ها و در صدر آنها، امیر قلعه نویی به شدت نسبت به تصمیمات وحید کاظمی داور مسابقه معترض بود.


ژنرال اعتقاد داشت که داور بازی روی اعلام خطای پنالتی به سود استقلال مرتکب اشتباه شده است ضمن اینکه او اعلام کرد که فرهاد مجیدی در ۴ دیداری که او را شکست داده (دو بازی با سپاهان در فصل قبل و دو بازی با گل گهر در این فصل)، از اشتباهات داوری سود برده است. علاوه بر قلعه نویی، بازیکنان و کادرفنی گل گهر نیز به داوری معترض بودند و حالا باشگاه استقلال نیز در این خصوص اطلاعیه ای صادر کرده است.


در بیانیه آبی ها آمده است که آنها در ۸ بازی از ۱۳ دیدار گذشته خود، متضرر شده و داوری ها علیه آنها بوده است. در متن این بیانیه آمده است: بعد از برخی اظهارات خلاف واقع در خصوص پیروزی روز گذشته تیم استقلال برابر گل‌گهر، نگاهی به اشتباهات مهم داوری علیه استقلال در ۱۳ مصاف قبلی این تیم (از بازی برگشت با پرسپولیس تاکنون) خالی از لطف نیست.

با یک بررسی ساده مشخص می‌شود تیم‌های داوری در ۱۳ بازی اخیر، در ۸ بازی علیه استقلال سوت زده‌اند.


۱- پرسپولیس، عدم اعلام پنالتی بر روی مهدی قایدی


۲- ذوب‌آهن، عدم اعلام پنالتی محمدی‌مهر بر روی محمد نادری


۳- صنعت نفت، عدم اعلام پنالتی بر روی قایدی و به اشتباه آفساید اعلام کردن گل قایدی


۴- آلومینیوم، اشتباه در اعلام آفساید کردن گل سالم تیم استقلال


۵- تراکتور، اشتباه داور در اعلام خطا به سود تراکتور و این خطا منجر به گل شد. همچنین عدم اعلام پنالتی به سود استقلال به دلیل هند فخرالدینی.


۶- سایپا، عدم اعلام پنالتی بر روی سبحان خاقانی و مهدی قایدی


۷- نفت مسجد سلیمان، عدم اخراج میرجوان بازیکن نفت به دلیل تکل خشن بر روی بابک مرادی


۸- گل‌گهر، گل این تیم روی خطایی به ثمر رسید که در آن هیچ خطایی صورت نگرفته بود.

تگ ها


کمیته داوران استقلال تهران