بیانیه باشگاه فولاد خطاب به هواداران بعد از حمله به نکونام

باشگاه فولادخوزستان بعد از حواشی شب گذشته دیدار خود با سپاهان بیانیه‌ای صادر کرد....

به گزارش مدال و به نقل از سایت باشگاه فولاد خوزستان ، همیشه هواداران باشگاه فولاد، در هر شرایطی چه در سرما و گرما، یار دیرین و همیشگی تیم بوده‌اند.

 فولاد در حالی امسال پا به لیگ نوزدهم گذاشت که تغییرات بسیاری در ترکیب خود داشته است. با شروع لیگ و باتوجه به تاخیر در آغاز مسابقات نیز مشکلاتی در روند برنامه‌های سرمربی جوان تیم ایجاد شد. 

فولاد در دیدار هفته نخست برابر نفت آبادان و همان‌طور که همگان دیدند در حالی که تیم برتر میدان بود، با یک ضربه استثنایی بازیکن نفت، بازنده میدان شد که به حق چیزی از شایستگی های سرمربی و بازیکنانش کم نمی‌کند.

سرخ پوشان اهواز در دومین مصاف با استقلال تهران پرمهره، آبی پوشان پایتخت را هم در آزادی متوقف کردند کاری که برای تیم متحول شده فولاد، کاری ارزشمند محسوب می‌شود.

فولادی ها در سومین دیدار نیز شب گذشته، سپاهان پرستاره و متمول را هم متوقف کردند تیمی که مدعی اصلی قهرمانی محسوب می شود ، اما در پایان این بازی اتفاقات ناخوشایندی از سوی تعدادی از هواداران رخ داد، آن‌هم در حالی که انتظار می‌رفت هواداران فهیم و پرشور فولاد صبر بیشتری به خرج دهند ، زیرا همگان می‌دانند که گذشت سه هفته از مسابقات، زمان مناسبی برای بررسی و قضاوت در مورد یک تیم نیست هر چند که یک پنالتی این تیم نیز در ورزشگاه خانگی گم شد.

هواداران باید این را هم مدنظر داشته باشند که نکونام برای بازی با سپاهان پرمهره، هشت بازیکن خود را که می‌توانستند در ترکیب اصلی باشند را در اختیار نداشت. سرمربی جوان فولاد که برای خدمت و تحول به این باشگاه آمده است، حتی به دنبال بهانه و توجیه نبود و در نشست خبری پیش از بازی نیز حرفی در خصوص این‌که تیم خود را به صورت کامل برای بازی با سپاهان در اختیار ندارد، نزد.

همه ما یک تیم هستیم و هدف موفقیت فولاد است؛ باشگاه فولاد روی هواداران بزرگ خود حساب ویژه‌ای باز کرده است و این فصل می‌خواهد همه در کنار هم نظاره‌گر موفقیت تیم باشند.

اخبار مرتبط:

فولاد 0 - 0 سپاهان/ یاران نکو ترمز ژنرال را کشیدند

تگ ها


جواد نکونام بازی فولاد سپاهان باشگاه فولاد فولاد آرنا اخبار فولاد خوزستان طرفداران فولاد سپاهان فولاد خوزستان فولاد خوزستان-سپاهان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال