بیانیه باشگاه نساجی در واکنش به صحبت‌های کمالوند

باشگاه نساجی مازندران با انتشار بیانیه‌ای به اظهارات فراز کمالوند درباره مازندرانی بودن داور وسط دیدار سایپا و پیکان واکنش نشان داد....

به گزارش "ورزش سه"، دیدار دو تیم سایپا و پیکان در شرایطی با برتری ۲ بر ۱ شاگردان مهدی تارتار تمام شد که حواشی این مسابقه همچنان ادامه دارد؛ تیم فوتبال پیکان دراین مسابقه ۶ تعویض انجام داد تا بلافاصله پس از پایان بازی باشگاه سایپا به صورت رسمی شکایت خود را به فدراسیون فوتبال اعلام کند.


یکی از نکات قابل توجهی که پس از پایان دیدار سایپا و پیکان توسط فراز کمالوند سرمربی سایپا مطرح شد، صحبت در مورد داوران مسابقه بود و با اشاره به شهر محل تولد آنها گفت:« من کاری به تیم های دیگر ندارم و می خواهم در مورد تیم خودم صحبت کنم. ولی وقتی می خواهم راجع به تیم خودم صحبت کنم، ناچارا مجبورم می شوم که یک سری مطالب را مطرح کنم که به تیم های دیگر هم دخیل می شود. تیم ما در حال حاضر با دو تیم برای بقا در لیگ برتر می جنگند. آن دو تا تیم نساجی و ذوب آهن هستند. داور وسط ما آقای کرمانشاهی اهل استان مازنداران است. داور خط و داور چهارم بچه اصفهان هستند؛ آیا این کار شائبه دارد یا ندارد؟».


این صحبت های کمالوند ساعاتی پیش با بیانیه باشگاه ذوب آهن روبر شد و حالا باشگاه نساجی مازندران هم با انتشار بیانیه ای به صحبت های سرمربی سایپا واکنش نشان داده است.


متن بیانیه باشگاه نساجی مازندران به شرح زیر است:


«  همه ما ایرانی هستیم و هر کدام ریشه در قوم، خطه یا شهری از ایران بزرگ داریم. پیروزی در یک مسابقه فوتبال ارزش آن را ندارد که پای اقوام و استان‌ها را وسط بکشیم. 


آمار و شواهد گواه این است که که خیلی از بازی‌های این فصل نساجی توسط داوران تهرانی قضاوت شده است و بسیار طبیعی است. بعد از این هم اتفاق خواهد افتاد و دلیلی برای اعتراض به بدیهیات وجود ندارد. کاش بیاموزیم برای موفقیت در یک مسابقه فوتبال ایران را تکه تکه نکنیم.

تگ ها


فراز کمالوند سایپا نساجی مازندران