بیانیه باشگاه پرسپولیس در آستانه دربی ۹۰

باشگاه پرسپولیس در آستانه دربی ۹۰ تهران بیانیه‌ای را صادر کرد....

باشگاه پرسپولیس در آستانه دربی ۹۰ تهران بیانیه‌ای را صادر کرد.

به گزارش مدال و به نقل از  سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، در این بیانیه آمده است: «هواداران پرسپولیس بار دیگر نشان دادند حمایت از تیم محبوب‌شان، بخش لاینفک از برنامه‌ها و تفکرات آنهاست. باشگاه پرسپولیس قطعاً در هر دوره و زمانی به این حضور و عزم جزم می‌بالد و بابت این تدارک برای حمایت از سرخپوشان برای دربی، قدردان هواداران و سپاسگزار خدای متعال هستیم.

تردیدی نیست که باقیمانده بلیت‌های این مسابقه تا قبل از پایان مهلت در ساعت 6 صبح فردا (یکشنبه) توسط هواداران خریداری خواهد شد و این مسئله انگیزه‌ای مضاعف برای تلاش بیشتر اعضای تیم فوتبال پرسپولیس است که با تمام وجود می‌خواهند دوستداران وفادار خود را با شادی و لب‌های خندان از ورزشگاه روانه کنند. عزم جزم هواداران، همه‌ی ما را مصمم‌تر از قبل کرده است.

همچنین از هواداران دعوت می‌کنیم با توجه به استقبالی که از این بازی خواهد شد به عوامل برگزاری مسابقه در برقراری هر چه بیشتر نظم کمک کنند.

ضمن آنکه از هواداران می‌خواهیم مانند همیشه با نهایت احترام نسبت به عوامل برگزاری مسابقه و تیم داوری برخورد داشته باشند و امیدواریم داور مسابقه هم از ستاره‌های اصلی این مسابقه باشد».

اخبار مرتبط:

جنگ دربی به لوگوهای استقلال و پرسپولیس کشیده شد!+ عکس

تگ ها


باشگاه پرسپولیس دربی 90 تماشاگران پرسپولیس پرسپولیس ایران فوتبال