بیانیه باشگاه پرسپولیس در خصوص لیست مازاد کالدرون

پس از انتشار اخباری مبنی بر اعلام لیست مازاد سرخپوشان توسط گابریل کالدرون و قرار گرفتن محمدحسین کنعانی‌زادگان در این لیست، باشگاه پرسپولیس در این خصوص بیانیه‌ای صادر کرد...

به گزارش مدال و به نقل از روابط عمومی باشگاه پرسپولیس، با نزدیک شدن به زمان آغاز رقابت‌های فصل جدید لیگ برتر و در شرایطی که مجموعه تیم و باشگاه خود را آماده شروع مسابقات کرده اند، شاهد رواج اخبار نادرست و شایعات گوناگون علیه پرسپولیس هستیم. 
این در حال است که قهرمان ایران به دور از حاشیه‌ها با تمرکز و آرامش، مصمم به ارایه بالاترین عملکرد خود برای خوشحالی هواداران است. از این رو اهمیت زیادی دارد که هواداران ضمن حمایت سرسختانه و مداوم از سرخپوشان، به چنین شایعاتی توجه نداشته باشند.
در این راستا، به منظور تنویر افکار عمومی اعلام می‌شود؛ آقای گابریل کالدرون با توجه به آگاهی از قوانین و زمان بندی‌های مربوط به لیگ ایران، قبل از پایان مهلت قانونی نفراتی را که در برنامه‌های فنی ایشان نبودند، مشخص و معرفی کردند و پس از آن هیچ نام دیگری مطرح نشده است.
به این ترتیب با توجه به تاکید مدیر تیم که در ارتباط مستقیم با سرمربی قرار دارد، اخباری مانند خروج کنعانی زادگان یا هریک از دیگر بازیکنان، از جمع اعضای تیم به شدت تکذیب می‌شود.
یادآوری می‌شود گابریل کالدرون، چندی پیش در گفتگویی رسمی حفظ استخوانبندی تیم و اضافه شدن ملی پوشانی، چون؛ محمد حسین کنعانی زادگان و وحیدامیری را عامل تقویت تیم خوانده بود.

بیشتر بخوانید:

واکنش مدافع پرسپولیس به قرار گرفتن در لیست مازاد کالدرون

تگ ها


پرسپولیس محمد حسین کنعانی زادگان لیست مازاد کالدرون گابریل کالدرون لیگ برتر فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال