بیانیه باشگاه پرسپولیس در واکنش به شکایت مجری اسپانسری

باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: هیچ نامه‌ای مبنی بر انجام شکایت توسط مجری طرح اسپانسری دریافت نکرده است....

به گزارش مدال، در این اطلاعیه آمده است؛ با توجه به انتشار اخبار، مبنی بر شکایت از باشگاه پرسپولیس توسط مجری طرح اسپانسری، به اطلاع می‌رساند؛ این باشگاه هیچ نامه‌ای را مبنی بر این امر از محاکم قضایی دریافت نکرده است و ارسال اظهارنامه به تنهایی بیانگر طرح شکایت نیست، چنانکه باشگاه پرسپولیس نیز اظهارنامه‌هایی را برای شرکت مبنا توسعه مبین، مجری طرح اسپانسری ارسال کرده است.
این شرکت، طبق قرارداد متعهد بود مبالغ پیش بینی شده را درآمدزایی کرده و در زمان‌های مقرر به باشگاه پرداخت نماید.
بنابر گزارش‌های مالی باشگاه، این شرکت در ماه‌های اردیبهشت و خرداد نسبت به انجام تعهدات خود اقدام نکرده و مبالغ متنابهی را به پرسپولیس بدهکار است.
بر همین اساس، باشگاه پرسپولیس با توجه به عدم اجرای تعهدات نسبت به فسخ قرارداد اقدام کرد. همچنین در چند مرحله مکاتبه به دنبال تسویه حساب از سوی آن شرکت بوده‌ایم اما مبنا توسعه مبین، در این راستا، اقدامی را انجام نداده است.
در صورت ادامه این روند، طبعا باشگاه ناچار از اقامه دعوا و پیگیری حقوقی خواهد بود و اگر قرار بر طرح شکایت باشد، این مجموعه پرسپولیس است که نسبت به انجام آن اقدام می‌کند ولی ترجیح بر این است که موضوع، پای میز مذاکره حل و فصل شود.

بیشتر بخوانید:

رونمایی از بند فسخ قرارداد عالیشاه

 

 

تگ ها


باشگاه پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال