بیانیه تند استراماچونی در جواب اظهارات فتح‌الله‌زاده

آندره‌آ استراماچونی سرمربی ایتالیایی باشگاه استقلال پس از صحبت‌های شب گذشته یکی از اعضای هیئت مدیره به انتقاد از مدیران این باشگاه پرداخت....

به گزارش مدال، بعد از صحبت‌های شب گذشته علی فتح‌الله‌زاده در برنامه فوتبال برتر و عنوان کردن درخواست‌های عجیب استراماچونی توسط وی سرمربی ایتالیایی در صفحه شخصی خود انتقادات تندی را از مسئولان این باشگاه مطرح کرد.

وی در صفحه اینستاگرام خود نوشت: آن‌ها( مدیران استقلال) از روز اول برای ما مشکل درست کردند.  آن‌ها من را در اولین بازی‌ بدون مترجم رها کردند، آن‌ها هرگز پرداخت درستی به من نداشتند تا جایی که با وجود هشدارهای جدی، برایم مجموعه‌ای از مشکلات بزرگ در رابطه با قوانین ایتالیا به‌ وجود آوردند.
وی در ادامه نوشت: آن‌ها به بازیکنان دروغ گفتند، به من دروغ گفتند، آن‌ها اجاره منزلم را تا ماه (آبان) پرداخت کردند در حالی که گفته بودند تا آخر پرداخت شده، آن‌ها هرگز چیزهایی را که درباره تیم خواسته بودم را برایم آماده نکردند، آن‌ها بازیکنی که نمی‌خواستند را از کشور خارج کردند و روز بعد بازگرداندند.( منظور سرمربی استقلال میلیچ است)
در ادامه این پیام آمده است: آن‌ها از فدراسیون نخواستند که بازی‌ را به تعویق بیاندازد در حالی که به‌ خاطر بازیکنان ملی این حق را داشتیم اما زمانی بازی‌هایی را عقب انداختند که برای حریفان‌مان بهتر بود و برای ما خوب نبود. آن‌ها از این‌که مجبور به خروج از کشور شدم، خوشحال بودند، مقابل مردم می‌گفتند موافق رفتن من نیستند و از این موضوع بی‌خبر بودند، اما ۵ ماه بود که این را می‌دانستند. آن‌ها سعی کردند این‌طور نشان دهند که رفتم چون پیشنهاد دیگری داشتم در حالی که این اخبار حقیقت نداشت، آن‌ها سعی کردند بگویند من به‌ خاطر پول رفته‌ام در حالی که این هم صحت نداشت.
استراماچونی این متن را بعد از صحبت‌های عضو هیئت مدیره استقلال منتشر کرده که در ادامه آن آمده است: آن‌ها بسیار عصبی و گیج شدند وقتی برخی تلاش‌های مدیران بالاتر را سعی در بازگرداندن من  دیدند. آن‌ها فردی را از داخل باشگاه مستعفی اعلام کردند، در حالی که آن فرد هنوز در تمامی تعاملات رسمی باشگاه با وکلای من حضور دارد. آن‌ها اعلام کردند من خانه دیگری خواسته‌ام و در حالی که این خبر هم صحت ندارد، آن‌ها اعلام کردند من پول بیشتری خواسته‌ام که این خبر هم واقعیت ندارد. آن‌ها اجازه دادند وکیل من به‌خاطر رفتار متقلبانه‌ این نفرات استعفا بدهد، آن‌ها هر کاری کردند و می‌کنند تا نگذارند من به آن‌جا برگردم و تلاش می‌کنند شخصیت من را نزد هواداران و مردم تخریب کنند، همچون کاری که با همکارانم و به تازگی برخی بازیکنان انجام داده‌اند.من بارها درخواست کردم که با هم یک کنفرانس مطبوعاتی رسمی داشته باشیم تا برای مردم حقایق را توضیح دهم و آن‌ها هربار با این موضوع مخالفت کردند.
وی در پایان نوشت: و حالا یکی به آن‌ها  راه را نشان دهد، یک راه منطقی برای پرداخت وجود دارد. ما از تمام این مشکلات عبور می‌کنیم و من برای همراهی تیم آماده‌ام و البته بازگشت به جمع هواداران. آن‌ها مدارک و اطلاعات جعلی منتشر کردند تا با آبروی من بازی کنند. آن‌ها نمی‌خواستند آن‌جا باشم و نمی‌خواستند برگردم. من نمی‌دانم مربی خوبی هستم یا نه، اما یقین دارم فرد صادقی هستم.

بیشتر بخوانید:

باشگاه استقلال درباره خبر فسخ قرارداد دیاباته و میلیچ موضع گرفت

تگ ها


استقلال آندره آ استراماچونی فسخ قرارداد استراماچونی امیر حسین فتحی علی فتح الله زاده لیگ برتر فوتبال ایران فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال