بیانیه تند باشگاه بارسلونا علیه افشاگری ال موندو

باشگاه بارسلونا بر علیه انتشار گزارش محرمانه نشریه ال موندو علیه لیونل مسی واکنشی قاطعانه نشان داد....

به گزازرش مدال و به نقل از ورزش سه، نشریه قدیمی و معتبر "ال موندو" اسپانیا امروز در گزارشی اختصاصی که تیتر و عکس اصلی روی جلدش هم به آن اختصاص پیدا کرده است، به جزئیات مالی آخرین قرارداد لیونل مسی با باشگاه بارسلونا اشاره کرد و مدعی شد که ستاره آرژانتینی از زمان عقد آخرین قراردادش با آبی‌و‌اناری‌ها تا پایان آن که انتهای ماه ژوئن سال جاری است، مجموعاً ۵۵۵ میلیون و ۲۳۷ هزار و ۶۱۹ یورو از بارسلونا دریافت خواهد کرد.

 او پس از عقد قراردادش در سال ۲۰۱۷ تا به امروز ۹۲ درصد این رقم را دریافت کرده است.

در پی انتشار این گزارش محرمانه که در آن لیونل مسی متهم به ورشکسته کردن بارسلونا شده، باشگاه کاتالان با انتشار بیانیه ای به تندی واکنش نشان داد و اعلام کرد که از ال موندو شکایت خواهد کرد در مورد گزارش منتشر شده در شماره امروز ال موندو که در ارتباط با قرارداد حرفه ای لیونل مسی بود، باشگاه از انتشار این گزارش اعلام تاسف می کند. این یک سند کاملا خصوصی بوده و  با رعایت اصول محرمانه بین طرفین امضا شده است.

باشگاه قاطعانه هرگونه مسئولیت در قبال انتشار این سند را انکار کرده و اقداماتی قانونی علیه ال موندو انجام خواهد داد. 

بارسلونا حمایت مطلق خود را از لیونل مسی ابراز می دارد، خصوصاً در قبال تلاش برای بی اعتبار کردن چهره وی و آسیب رساندن به رابطه او با نهادی که از لحاظ ورزشی در آن پرورش یافته و تبدیل به بهترین بازیکن تاریخ فوتبال شده است.»

بیشتر بخوانید:

کومان: از این بارسلونا انتظار زیاد نداشته باشید

جدایی قطعی سه بازیکن بارسلونا در تابستان

 

 

تگ ها


لیونل مسی فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال