بیانیه تند پدر نیمار پس از مصدومیت ستاره برزیلی

پدر نیمار به مصدومیت شدید پسرش در بازی شب گذشته برابر لیون واکنشی تند نشان داد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در جریان شکست ۱-۰ پاری سن ژرمن مقابل لیون، نیمار ستاره برزیلی PSG به شدت مصدوم شد و در حالیکه از شدت ناراحتی به گریه افتاده بود با برانکارد به بیرون زمین انتقال یافت.

در مورد شدت مصدومیت او هنوز اظهارنظری رسمی از سوی تیم پزشکی پی اس جی منتشر نشده و ممکن است رباط صلیبی او آسیب دیده باشد هرچند که اخباری منتشر شده مبنی بر اینکه مچ پای او پیچ خورده و دو ماه دیگر می تواند به میادین برگردد. تیاگو مندز که روی نیمار مرتکب خطا شد، پس از بررسی وی ای آر کارت قرمز گرفت.

پدر نیمار از مصدومیت شدید پسرش آزرده خاطر و عصبانی است. او با انتشار متنی در اینستاگرام خود معترض شد که چرا داور در همان برخورد اول اعلام خطا نکرد:« بدشانسی تا کی؟ تا کی می خواهیم به این خشونت ها در بازی ادامه دهیم؟ چرا داور در برخورد اول بازی را متوقف نکرد؟ چرا صبر کرد تا خطاها ادامه پیدا کند؟ واقعا برای اخراج بازیکن خطاکار و درک این قضیه که حرکتی خشونت آمیز رخ داده، نیاز به بررسی وی ای ار بود؟

واقعا یکی باید پایش بشکند تا تصمیم درست اتخاذ شود؟ نیمار در هر بازی به طور سنتی با خطای خشن بازیکنان مقابل روبرو می شود و جای دفاعی باقی نمی ماند. با تصمیمات غلط مان اجازه می دهیم تا بازیکنان به حرکات خشن شان روی نیمار ادامه دهند. اینگونه فوتبال است که می بازد و تاوان پس می دهد. تا کی قربانی مقصر جلوه داده خواهد شد؟ تا کی؟»

بیشتر بخوانید:

باشگاهی بهتر از PSG برای نیمار و امباپه نیست

بارسلونا-PSG؛ نیمار به نوکمپ برمی‌گردد

 

 

تگ ها


نیمار پاری سن ژرمن فوتبال جهان پاری سن ژرمن لوشامپیونه فرانسه فوتبال