بیانیه ذوب‌آهن در حمایت از مهدی تارتار

باشگاه ذوب آهن با انتشار بیانیه ای به برخی ابهامات پیرامون تیم و همینطور دلیل سفر تیم با اتوبوس به تهران پاسخ داده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، نیم فصل اول برای ذوب آهن با کسب ۱۸ امتیاز و قرار گرفتن در رتبه یازدهم جدول رده بندی تمام شد تا همانند برخی مقاطع فصل بار دیگر روی کادر فنی سبزپوشان فشار ایجاد شود و شکست مقابل صنعت نفت آبادان در هفته شانزدهم این فشارها را بیشتر هم کرد.


با این حال مدیران باشگاه ذوب آهن که قصدی برای تغییر سرمربی خود ندارند، با انتشار بیانیه ای به حمایت از مهدی تارتار پیش از مصاف هفته هفدهم برابر استقلال تهران پرداخته اند.


این بیانیه را در ادامه بخوانید. 


« با عنایت به برخی شیطنت های اخیر در فضای مجازی و معدودی از رسانه ها پیرامون سرمربی ارزشمند تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان و ایجاد شبهه در خصوص فشار مدیران باشگاه بر مهدی تارتار، به استحضار می‌رساند هیات مدیره و مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن، ضمن حمایت کامل از ایشان، در حال جذب بازیکنان اعلام شده و مدنظر مهدی تارتار برای شروع و کسب نتایج بهتر در نیم فصل دوم لیگ برتر می باشدکه خود گواه حمایت کامل باشگاه از سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن میباشد اعزام تیم فوتبال ذوب‌آهن با اتوبوس به تهران نیز فقط بدلیل رعایت پروتکل های بهداشتی و کاهش احتمال ابتلا به امیکرون قبل از شروع مسابقات نیم فصل دوم لیگ برتر بوده است. لذا به هیچ وجه موارد مطرح شده صحت نداشته و باشگاه ذوب‌آهن اصفهان حمایت کامل خود را از مهدی تارتار و کادرفنی تیم اعلام میدارد و امیدوار است بالطف خداوند، درایت کادرفنی وتلاش دوچندان بازیکنان و حمایت هواداران عزیز در نیم فصل دوم شاهد کسب نتایج بهتر و رضایت بیشتر هواداران عزیز باشیم.»

تگ ها


ذوب آهن اصفهان فوتبال ایران ذوب آهن لیگ برتر خلیج فارس فوتبال