بیانیه رئال جنجال ساز شد/ حمله پرز به لوپتگی برای فرار از بحران

باشگاه رئال مادرید در بیانیه اخراج لوپتگی به این موضوع اشاره کرده است که در ترکیب این تیم ۸ نامزد برای توپ طلا بازی می کردند اما نتایج خوبی کسب نشده است ......

باشگاه رئال مادرید در بیانیه اخراج لوپتگی به این موضوع اشاره کرده است که در ترکیب این تیم ۸ نامزد برای توپ طلا بازی می کردند اما نتایج خوبی کسب نشده است. 
در این باره حالا خیلی ها به انتقاد از باشگاه رئال پرداخته اند که چرا در بیانیه خود هم در تلاش بوده تا لوپتگی را اینگونه مقصر جلوه دهد و خود را تبرئه کند.
در بیانیه باشگاه رئال مادرید آمده است که؛ هیئت مدیره اعتقاد دارد که بین کیفیت ترکیب رئال که هشت نامزد برای توپ طلا دارد که اتفاقی بی سابقه در تاریخ باشگاه می باشد و نتایج کسب شده تا کنون، ناهمگونی وجود دارد.

مشخص نیست که چرا هیئت مدیره رئال بیانیه را این قدر تحقیرآمیز نوشته است. طبیعتا ضرورتی به نوشتن این جمله نبود و رئال می توانست خیلی محترمانه عذر مربی باسکی را بخواهد.

لوپتگی هر چقدر هم از نظر فنی ضعیف شد، حداقل به خاطر این که به عشق حضور در رئال قید حضور در جام جهانی را زد و به شکلی وحشتناک از تیم ملی اسپانیا جدا شد، لایق احترام بیشتری بود و دلیلی نداشت که درست در روز اخراج وی، مدیران رئال به یادش بیاورند که نتوانسته از تیمی که هشت نامزد توپ طلا دارد نتیجه بگیرد.

تگ ها


فوتبال