بیانیه رسمی کمیته جهانی ضد دوپینگ درباره راموس

کمیته جهانی ضد دوپینگ درخصوص تست دوپینگ سرخیو راموس واکنش نشان داد. به گزارش خبرنگار مدال، کمیته جهانی ضد دوپینگ با انتش ......

کمیته جهانی ضد دوپینگ درخصوص تست دوپینگ سرخیو راموس واکنش نشان داد.
به گزارش خبرنگار مدال، کمیته جهانی ضد دوپینگ با انتشار بیانیه ای رسمی اعلام کرد: تست راموس هیچ مشکلی نداشت.

رئیس کمیته WADA، کمیته جهانی ضد دوپینگ  با انتشار بیانیه‌ای تایید کرد که روند تست دوپینگ راموس توسط یوفا و همچنین نحوه انتقال آنها هیچ مشکلی نداشته و همگی براساس استاندراد های جهانی صورت گرفته است.

در این نامه تاکید و نشان داده شده که تمامی کنترل های صورت گرفته مطابق با استانداردها و قوانین است. همچنین میزان دگزامتازونی که راموس برای رفع مصدومیت مصرف کرده کاملا مشخص و به اطلاع کمیته رسیده و مطابق با قوانین است.

یوفا نیز با انتشار بیانیه ای تمام اتهامات وارده را رد کرد و گفت تمامی موارد کنترلی مطابق با قوانین آژانس جهانی ضد دوپینگ و همچنین به اطلاع تمامی نهاد‌های مربوطه رسیده است.

در این خصوص آ اس در گزارشی به انگشت اتهام فوتبال لیکس به راموس اشاره کرد و نوشت: نتیجه تست دوپینگ او در فینال 2017 مثبت بوده اما یوفا پرونده را بسته است. او در آپریل مقابل مالاگا قوانین کنترل دوپینگ را شکسته است.

در این خصوص مارکا هم گزارش کرد که یوفا و رئال مادرید خبر فوتبال لیکس را تکذیب کرده اند و اعلام کردند که راموس هرگز قوانین ضد دو پینگ را نشکست. او را متهم کردند که در لالیگای 2017/18 از کنترل دوپینگ قسر در رفته و نتیجه آزمایش او در فینال 2017 مثبت بوده است. باشگاه اعلام کرد که همه‌چیز با هماهنگی یوفا بوده، آنها توضیحات را پذیرفتند و پرونده را بستند.

تگ ها


سرخیو راموس رئال مادرید لالیگا فوتبال