بیانیه سپاهان درباره حمله به اتوبوس پرسپولیس

روابط عمومی باشگاه سپاهان با انتشار بیانیه ای، حمله به اتوبوس پرسپولسی ها حین عزیمت از اصفهان به فولادشهر را تقبیح کرد....

به گزارش "ورزش سه"، به نقل از روابط عمومی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان ضمن ابراز تاسف از اتفاق مشکوک و زشت پرتاب ترقه به اتوبوس تیم پرسپولیس در خارج شهر اصفهان در مسیر فولادشهر، ضمن محکوم کردن این اقدام ناپسند و هرگونه حرکت و عملی که بخواهد روند برگزاری مسابقات را در هر شهری تحت تاثیر قرار دهد، از عوامل انتظامی و امنیتی درخواست می نماید در ارتباط با این موضوع پیگیری‌ها و اقدامات لازم را به صورت ویژه انجام دهند.


ضمناً هرگونه نشانه رفتن افراد، سایت‌ها، صفحات مجازی و ... در مورد منتسب کردن این اقدام زشت به سمت هرشخص و هر باشگاهی را ناثواب دانسته و معتقدیم این امر باید توسط نهادهای انتظامی و امنیتی مورد بررسی و عوامل این اقدام سخیف به اشد مجازات برسند.

گفتنی است اتوبوس تیم فوتبال پرسپولیس در حالی که از اصفهان برای برگزاری دیدار با ذوب آهن به فولادشهر در حرکت بود، چندین بار از سوی افراد ناشناس هدف پرتاب نارنجک های دستی قرار گرفت و اعضای این تیم با دردسر زیاد به ورزشگاه محل برگزاری مسابقه رسیدند.

تگ ها


پرسپولیس تهران فولادمبارکه سپاهان فوتبال ایران سپاهان پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال