بیانیه مهم باشگاه منچستریونایتد خطاب به هواداران

باشگاه منچستریونایتد پس از شکست برابر وستهام بیانیه‌ای صادر و به هوادارانش اعلام کرده که شیاطین سرخ با جدیت و تمام قوا برای قهرمانی خواهند جنگید....

باشگاه منچستریونایتد پس از شکست برابر وستهام بیانیه‌ای صادر و به هوادارانش اعلام کرده که شیاطین سرخ با جدیت و تمام قوا برای قهرمانی خواهند جنگید.

به گزارش مدال، منچستریونایتد با هشت امتیاز از شش بازی وضعیت خوبی در لیگ برتر انگلیس ندارد و عملکرد این باشگاه انتقادات فراوانی به همراه داشته و حالا مسئولان رده بالای شیاطین سرخ مجبور شدند در بیانیه‌ای خطاب به هواداران اطمینان دهند که این تیم تمام تلاشش را برای خوشحالی آنها به کار خواهد گرفت.

در بیانیه منچستریونایتد آمده است: «در این باشگاه همه افراد از مالک باشگاه گرفته تا کارکنان، روی رقابت و پیروزی تمرکز دارند و قصدشان فتح عناوین است. به همین منظور باشگاه برای تقویت تیم هزینه کرده و به این کار ادامه خواهد داد. کنار آن بازیکنان بااستعداد بسیاری از آکادمی به تیم نخست تزریق شده‌اند. باید بگوییم علیرغم موفقیت‌های مالی و تبلیغاتی، هدف اول ما موفقیت در میدان است. ما در جذب بازیکنان نگاهی به وضعیت تبلیغاتی آنها نداریم. ما می‌پذیریم که به جذب بازیکنان ما انتقاد وارد است. تعهد می‌دهیم که بازیکنانی را در اختیار مربی قرار دهیم که خواهان‌شان است. ما همواره به نظرات گوش می‌دهیم تا بتوانیم ساختار خود را بهبود بخشیم. باور داریم بازیکنانی که جذب کردیم نشانگر نگرش ما هستند.»

بیشتر بخوانید:

انتقاد روی کین از شیاطین سرخ

تگ ها


منچستریونایتد شیاطین سرخ لیگ برتر انگلیس فوتبال جهان بیانیه منچستریونایتد منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال