بیانیه پانیونیوس ; لژیونرهای ایرانی باید برابر مکابی اسراییل بازی کنند

باشگاه پانیونیوس یونان با انتشار بیانیه ای هشدار داد که لژیونرهای ایرانی باید با پایبندی به قراردادشان برابر مکابی اسرائیل در لیگ اروپا بازی کنند ......

باشگاه پانیونیوس یونان با انتشار بیانیه ای هشدار داد که لژیونرهای ایرانی باید با پایبندی به قراردادشان برابر مکابی اسرائیل در لیگ اروپا بازی کنند.

به گزارش مدال به نقل از خبرورزشی، تیم فوتبال پانیونیوس یونان فردا شب (پنجشنبه) در بازی برگشت مرحله سوم مقدماتی لیگ اروپا در ورزشگاه خانگی نیوازمیرنا میزبان تیم مکابی رژیم صهیونیستی است. مسعود شجاعی و احسان حاج صفی، ملی پوشان ایرانی برای بازی رفت همراه تیم پانیونیوس به سرزمین های اشغالی سفر نکردند اما این باشگاه از آنها انتظار دارد تا در بازی برگشت با توجه به اهمیت نتیجه آن میدان بروند.

در بیانیه باشگاه پانیونیوس یونان در آستانه بازی با حریف صهیونیستی که بازتاب گسترده ای در رسانه های ورزشی این کشور داشت آمده است: باشگاه پانیونیوس به تصمیم مسعود شجاعی و احسان حاج صفی برای عدم همراهی تیم فوتبال این باشگاه در بازی رفت برابر تیم مکابی در اسرائیل احترام کامل می گذارد، اما این بار بازی در ورزشگاه نیوازمیرنای آتن برگزار می شود و همراهی آنها ضروری است.

در ادامه این بیانیه آمده است: تمامی بازیکنان در این سطح برای تمام بازی های فصل انتخاب شدند. بازیکنان باید به قراردادهای خود پایبند باشند و تمام تلاش خود را برای صعود تیم پانیونیوس به کار گیرند.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال