بیانی: دقیقه ۹۰ گفتند ورود تماشاگر آزاد است

مربی نساجی مازندران به انتقاد از اعلام لحظه آخری ورود تماشاگران به ورزشگاه آزادی پرداخت....

به گزارش "ورزش سه"، شاهرخ بیانی در نشست خبری پس از دیدار استقلال و نساجی اظهار کرد: دو تیم آمده بودند تا فوتبال خوبی ارائه کنند. استقلال تیم قابل احترامی است، اما مردم خوب ایران و هواداران نساجی دیدند که بچه‌های نساجی چقدر فوتبال خوبی به نمایش گذاشتند.

او ادامه داد: ما یک هفته زمین تمرین صاف داشتیم و امروز بازی خوبی انجام دادیم. ما قبلا مشکل    زمین داشتیم و تمرینات‌مان بی‌جان بود و بچه‌های ما رمق بازی نداشتند، اما یک هفته تمرینات خوب انجام دادیم و آنالیز خوبی از استقلال داشتیم.

مربی نساجی یادآور شد: نقاط ضعف و قوت استقلال را می‌دانستیم و با اینکه احترام زیادی برای آنها قائل هستم، اما دو، سه موقعیت ۱۰۰ درصد را تبدیل به گل نکردیم و عملکرد بهتری داشتیم.

بیانی تصریح کرد: امیدوارم استقلال به روزهای خوب خود برگردد؛ تیم ما هم روز به روز بهتر می‌شود و با سرمربیگری آقا ساکت که شبانه‌روز برای بازیکنان زحمت می‌کشند، سعی داریم تا هر روز بهتر از روز قبل کار کنیم.

او درباره حضور تماشاگران نساجی در ورزشگاه آزادی ابراز کرد: اینکه دقیقه ۹۰ گفتند ورود هواداران آزاد است، خیلی جالب نبود. بیشتر تماشاگران ما در قائم‌شهر هستند و اگر می‌دانستند بازی با تماشاگر است، قطعا به استادیوم آزادی می‌آمدند. از شب گذشته تا ظهر امروز با ما در تماس بودند ولی ما گفتیم بدون تماشاگر است ولی حس و قشنگی فوتبال در بازی امروز بهتر بود و ای‌کاش تماشاگران نساجی هم بودند تا فوتبال زیبای تیم خودشان را می‌دیدند.

تگ ها


شاهرخ بیانی