Banner

بیانی: شکایت از حسن روشن یعنی توهین به استقلال/ استراماچونی محبوب است

شاهین بیانی پیشکسوت باشگاه استقلال در خصوص حواشی چند رو اخیر آبی‌پوشان، شکایت از حسن روشن و تعامل باشگاه با پیشکسوتان صحبت کرد...

به گزارش مدال، شاهین بیانی اوایل تابستان در گفتگو با خبرورزشی مدعی شد به دلیل تغییر سرمربی و تحول فراوان در جمع بازیکنان نگران نتیجه‌گیری نامطلوب در هفته‌های آغازین فصل است و حالا در اواخر تابستان حرف‌های او به واقعیت بدل شده است. 

طبق پیش‌بینی شما، استقلال فصل را بد شروع کرد، چرا؟
متأسفانه پیش‌بینی‌ام درست از آب درآمد. استقلال تیم بزرگی است و استراماچونی هم قطعاً آدم کوچکی نیست، چون روی نیمکت اینترمیلان نشسته است، ولی در ایران مشکلاتی را دیده که هرگز در ایتالیا با آن مواجه نشده است. البته کارش در رابطه با قهر کردن از کنفرانس‌های مطبوعاتی غیرحرفه‌ای بود. اتفاقاً باید از مجال حرف زدن با رسانه‌ها به عنوان پلی برای گفتگو با مردم استفاده می‌کرد. 
چطور؟
استراماچونی الان بین مردم محبوب است و هنوز مشکلات گردن او نیفتاده، بنابراین باید با خبرنگاران حرف بزند و مشکلات استقلال را از طریق رسانه‌ها به گوش مردم برساند. 
شایعه تحولات مدیریتی استقلال را چطور ارزیابی می‌کنید؟
من سعی می‌کردم همیشه خوشبین باشم و وارد ماجرای وزارت ورزش نشوم، ولی متأسفانه باید بگویم به نظرم وزارت ورزش به استقلال لطمه می‌زند، چون اگر قرار بر تغییر مدیرعامل باشد، این کار باید قبل از شروع فصل انجام می‌شد نه الان که در کوران مسابقات هستیم. 
در جریان شکایت افتخاری از حسن روشن هستید؟
متأسفانه بله. قبل از هر چیز باید بگویم باشگاه استقلال هرگز برای پیشکسوتان خود ارزش و احترامی قائل نبوده است. در مورد ماجرای آقای روشن هم معتقدم شکایت از ایشان یعنی توهین به استقلال و آقای افتخاری با شکایت خود از چهره ماندگار استقلال به همه استقلالی‌ها توهین کرد. امیدوارم پیشکسوتان باشگاه در چنین بزنگاه‌های تاریخی مهم با همدیگر متحد باشند و اجازه ندهند دیگر چنین وقایعی تکرار شود.

بیشتر بخوانید:

انتقاد سرمربی اسبق استقلال به کنار گذاشته شدن یک بازیکن

تگ ها


استقلال شاهین‌ــــ‌بیانی امیر حسین فتحی آندره آ استراماچونی لیگ برتر فوتبال ایران شکایت از حسن روشن محکومیت حسن روشن استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال