بیانی: شکست سپاهان، استقلال را به قهرمانی نزدیک می کند

پیشکسوت استقلال گفت: گذر از پرسپولیس پس از چهارسال برای هواداران استقلال کافی نیست و ما باید به سمت موفقیت های بیشتر قدم برداریم....

بیانی: شکست سپاهان، استقلال را به قهرمانی نزدیک می کند

به گزارش مدال، شاهرخ بیانی طی گفت و گویی اظهار داشت: استرس و بار روانی که در ابتدای فصل نزد بازیکنان استقلال وجود داشت از بین رفته و آنها با انگیزه بالایی در زمین مسابقه حاضر می‌شوند.

وی افزود: استراماچونی یک مربی کاربلد، با قدرت کاریزمای بالاست و در این مدت توانسته توانایی های فنی خود را به نمایش بگذارد.

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: اینکه استقلال پس از چهار فصل بالاتر از پرسپولیس در جدول رده‌بندی قرار گرفت اتفاق خوبی است اما این کافی نیست و باید استقلال به سمت موفقیت بیشتر که همان قهرمانی در لیگ برتر است حرکت کند.

بیانی تصریح کرد: استقلال در بازی سخت مقابل تیم سخت‌کوش نساجی مازندران به برتری رسید و این برد حکایت از این دارد بازیکنان به پیروزی عادت کرده‌اند.

وی تاکید کرد: استقلال از نظر روحی و روانی در بهترین شرایط قرار دارد و با روحیه مناسب به مصاف سپاهان اصفهان خواهد رفت که این تیم نیز مدعی قهرمانی در لیگ برتر است.

بازیکن اسبق استقلال در پایان گفت: اگر استقلال بتواند سپاهان را شکست دهد گام بلندی را برای صدرنشینی در لیگ برتر برخواهد داشت که این موضوع دور از دسترس نیست.

 

بیشتر بخوانید:

جدال بزرگ؛ استقلال-سپاهان جنگ قدرت در رقابتی تن به تن

آخرین وضعیت چشمی برای بازی با سپاهان

تگ ها


باشگاه استقلال پیشکسوت استقلال شاهرخ بیانی استراماچونی بازی سپاهان استقلال استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال