بیت سعید بالاتر از طارمی و هالک

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، حسن بیت سعید روز گذشته موفق شد روی پاس پیمان شیرزادی دومین گل آسیایی خود را به ثمر برساند ولی در ادامه این شاگردان رامون دیاز بودند که حرفه ای تر عمل کردند و در ادامه دو گل به نماینده ایران زدند ......

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، حسن بیت سعید روز گذشته موفق شد روی پاس پیمان شیرزادی دومین گل آسیایی خود را به ثمر برساند ولی در ادامه این شاگردان رامون دیاز بودند که حرفه ای تر عمل کردند و در ادامه دو گل به نماینده ایران زدند ...

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، حسن بیت سعید روز گذشته موفق شد روی پاس پیمان شیرزادی دومین گل آسیایی خود را به ثمر برساند ولی در ادامه این شاگردان رامون دیاز بودند که حرفه ای تر عمل کردند و در ادامه دو گل به نماینده ایران زدند.


بیت سعید مهاجم اصلی خوزستانی که یکی از ستاره های تیم سیروس پورموسوی بوده است، در پایان مرحله گروهی به همراه مهدی طارمی عنوان شوتزن ترین بازیکن مسابقات را در اختیار داشت و شب گذشته در مقابل الهلال باز هم خطرناک ظاهر شد و علاوه بر گلزنی چند بار هم با شوت های خود دروازه تیم حریف را با خطر مواجه کرد تا در پایان دور رفت مرحله یک هشتم نهایی به تنهایی و با 29 شوت، شوتزن ترین بازیکن مسابقات در دو منطقه غرب و شرق باشد.

پس از او نیز مهدی طارمی با 28 شوت رتبه دوم را دارند و جالب اینکه بازیکنانی نظیر عمر عبدالرحمن، پائولینیو و هالک نیز در میان 10 شوتزن برتر مسابقات قرار گرفته اند.

گفتنی است در پایان مرحله رفت مسابقات مرحله یک هشتم نهایی مهدی طارمی همچنان با 6 گل، آقای گل مسابقات است.