بیت سعید: با تمام نداری ها جنگیدیم

مهاجم تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: خدا را شکر می کنم که سربلند از لیگ قهرمانان آسیا خارج شدیم، چرا که با نداری به جنگ تیم الهلالی رفتیم که از نظر امکانات و بازیکن در شرایط خوبی بود ......

مهاجم تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: خدا را شکر می کنم که سربلند از لیگ قهرمانان آسیا خارج شدیم، چرا که با نداری به جنگ تیم الهلالی رفتیم که از نظر امکانات و بازیکن در شرایط خوبی بود.

به گزارش مدال به نقل از  ایسنا ، حسن بیت سعید پس از حذف استقلال خوزستان از لیگ قهرمانان آسیا، اظهار کرد: بازی سختی پیش رو داشتیم و الهلال یکی از بهترین تیم های آسیا است.

وی گفت: با تمام نداری ها جنگیدیم و قاعدتا زیبایی فوتبال هم این است که نتیجه آن مشخص نیست. ما واقعا برای برد و صعود آمده بودیم که قسمت نشد.

این بازیکن تیم فوتبال استقلال خوزستان افزود: از نظر هماهنگی بازیکنان فصل خوبی برای ما بود. ما از نظر مالی مشکل داشتیم ولی آقای پورموسوی تیم را جمع کرد و هنر او بود که توانستیم تا این جا بجنگیم و خوب کار کنیم.

وی با بیان این که متاسفم که شکست خوردیم، گفت: خدا را شکر می کنم که سربلند از این رقابت ها خارج شدیم، چرا که با نداری به جنگ تیم الهلالی رفتیم که از نظر امکانات و بازیکن در شرایط خوبی بود. به هر حال حیف شد که شرمنده ملت ایران شدیم.

 

تگ ها


اخبار روز استقلال خوزستان المپیک