بیت‌سعید: با حضور نکونام می‌توانیم نتایج خوبی بگیریم

حسن بیت‌سعید مهاجم تیم فوتبال فولاد خوزستان در مورد حضور جواد نکونام روی نیمکت این تیم و شرایط قرمزهای خوزستان صحبت کرد...

مهاجم تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: نکونام قبول کرده که در باشگاه بزرگ فولاد مربیگری کند و قطعا با حضور نکونام و کمک هواداران می‌توانیم نتایج خوبی بگیریم.
به گزارش مدال، حسن بیت سعید در حاشیه تمرین تیم فولاد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: فولاد زودتر از همه تیم‌ها تمریناتش را آغاز کرده و با کادر جدید برنامه بهتری برای حضور در لیگ برتر دارد.
وی در مورد بازیکنان جوان حاضر در تیم گفت: همه می‌دانند که فولاد بهترین آکادمی ایران را دارد و بازیکنان جوان و شایسته خوبی را هم به لیگ برتر معرفی کرده است و این بازیکنان جوان هم در دو سه سال آینده جز بهترین بازیکنان لیگ برتر خواهند بود.
بیت سعید در مورد اینکه چرا در امر گلزنی مثل گذشته موفق نیست، گفت: من فصل گذشته در پست تخصصی خودم بازی نکردم و در نقش هافبک بودم با این حال یکی از پاسورهای برتر در گل‌سازی بودم و هر جا که مربی صلاح بداند بازی می‌کنم.
وی در مورد حضور نکونام در فولاد خوزستان گفت: نکونام قبول کرده که در باشگاه بزرگ فولاد مربیگری کند و قطعا با حضور نکونام و کمک هواداران می‌توانیم نتایج خوبی بگیریم.

بیشتر بخوانید:

کالدرون مخالف حضور پرسپولیس در تورنمنت داخلی؟

تگ ها


فولاد خوزستان حسن بیت سعید لیگ برتر فوتبال ایران جواد نکونام فولاد خوزستان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال