بیت‌سعید: تمام اعضای خانواده‌ام استقلالی هستند

مهاجم جدید تیم فوتبال استقلال ابراز امیدواری کرد با این تیم نیز به مانند آبی پوشان خوزستان به عنوان قهرمانی لیگ برتر دست پیدا کند ......

مهاجم جدید تیم فوتبال استقلال ابراز امیدواری کرد با این تیم نیز به مانند آبی پوشان خوزستان به عنوان قهرمانی لیگ برتر دست پیدا کند.

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری تسنیم: حسن بیت سعید به اظهارنظر در مورد حضورش در تیم استقلال، شرایط این تیم، اهدافش در جمع آبی پوشان تهرانی و ... به اظهارنظر پرداخت که مشروح این گفت وگو در زیر می آید:

بعد از دو روز حضور در تمرین استقلال، شرایط تیم جدیدی که در آن حضور داری را چطور ارزیابی می کنی؟

خوشبختانه همه چیز خوب است و من در حال تجربه کردن یک فضای جدید و فوق العاده هستم. استقلال بازیکنان بزرگی دارد و تیم بزرگی است و به خوبی در تمرینات این موضوع را متوجه شدم. خوشحالم که به این تیم بزرگ پیوستم و امیدوارم که بهترین عملکرد را داشته باشم.

مثل اینکه با استقلال چند روز مذاکره کردی و از لحاظ مالی اختلاف داشتید؟

خیر، این طور نیست. من در مجموع یک ربع با استقلال مذاکره کردم و در نهایت به توافق رسیدیم. قلباً دوست داشتم که به استقلال بیایم.

در خانواده ات فردی را دارید که پرسپولیسی باشد؟

خیر، تمام خانواده من استقلالی هستند. حتی همسرم و خانواده اش نیز استقلالی هستند. البته در اقوام دورمان پرسپولیسی داریم، ولی در خانواده ام پرسپولیسی نداریم. من هم از بچگی استقلال را دوست داشتم. البته این را هم بگویم که مادرم زیاد فوتبالی نیست، ولی همیشه برایم دعا می کند و همین برای من کافی است.

در فصل جدید به آقای گلی فکر می کنی؟

الان به آقای گلی فکر نمی کنم و موفقیت استقلال از همه چیز برایم مهم تر است. اگر نتیجه بگیریم خیلی خوب است و من هم دوست دارم بازی های تأثیرگذاری را برای استقلال انجام دهم.

قبول داری هواداران استقلال با جدایی کاوه رضایی حالا از تو و شهباززاده انتظار زیادی دارند؟

من برای کاوه آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم در اروپا موفق باشد. طبیعتاً تلاش خودم را می کنم که بهترین عملکرد را داشته باشم و شهباززاده هم مهاجم بسیار خوبی است که سابقه بازی در استقلال را دارد و می تواند خیلی به این تیم کمک کند.

فکر می کنی استقلال در فصل جدید قهرمان شود؟

خب، پیش بینی که سخت است ولی ما هدفی جز قهرمانی نداریم. من با استقلال خوزستان قهرمان شدم و امیدوارم با استقلال هم قهرمانی در لیگ برتر را تجربه کنم.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال