بیداری DNA خاص رئال مادرید پس از ۴ سال

رئال مادرید شب گذشته در لیگ قهرمانان بازگشتی باشکوه داشت تا یاد و خاطره ۴ سال پیش را زنده کند....

به گزارش "ورزش سه"، به نقل از مارکا، رئال مادرید چیزی تا یک فاجعه جدید در لیگ قهرمانان فاصله نداشت. پس از شکست غیرمنتنظره خانگی ۲-۳ از شاختار که هفته گذشته حاصل شد، رئال شب گذشته در زمین گلادباخ تا دقیقه ۸۷ با دو گل مارکوس تورام عقب بود اما ابتدا کریم بنزما و سپس کاسیمیرو در دقیقه ۹۳ گلزنی کردند تا کار به تساوی کشیده شود.

رئال یک بار دیگر DNA خاص خود را به رخ کشید و در دقایق پایانی توانست از شکست فرار کند. ۴ سال بود که رئال مادرید دست به چنین کار بزرگی نزده بود. فصل ۱۷-۲۰۱۶ در دور گروهی لیگ قهرمانان رئال در برنابئو با اسپورتینگ لیسبون بازی داشت.

میهمان ضمن نمایشی عالی با گل دقیقه ۴۸ برونو سزار از رئال پیش افتاد و تا دقیقه ۸۵ همین نتیجه باقیماند تا اینکه کریستیانو رونالدو روی یک ضربه کاشته استثنایی کار را به تساوی کشاند و دقیقه ۸۹ آلوارو موراتا توانست با ضربه سر، گل برتری را به ثمر برساند. 

در لالیگا اما رئال چنین بازگشتی را در همان فصل ۱۷-۲۰۱۶ تجربه کرد. تیم تحت هدایت زیدان به شکل عجیبی تا دقیقه ۸۵ و در حالی که ۱۰ نفره بود، ۱-۳ در برنابئو از لاس پالماس عقب افتاد ولی رونالدو دقایق ۸۵ و ۸۸ توانست دبل کند و رئال را از شکست خانگی نجات دهد. همان فصل رئال برای دوازدهمین بار قهرمان چمپیونزلیگ شد.

تگ ها


مونشن‌گلادباخ اسپورتینگ لیسبون رئال مادرید